ساعت مچی

3047
321
نمایش فیلترهای جستجو
ساعت مچی مردانه کلاسیک تمام استیل، نمایش تاریخ، اتوماتیک، 24 عدد سنگ قیمتی داخل موتور
63415
نمایش سریع
ارسال سریع مقایسه این محصول


29,278,000 تومان
ساعت مچی سیکو مدل SPB101J1
ساعت مچی مردانه اسپرت بند پارچه ای، نمایش تاریخ و روز، اتوماتیک، سنگ قیمتی داخل موتور
93618
نمایش سریع
ارسال سریع مقایسه این محصول


19,300,000 تومان
ساعت مچی سیکو مدل SRPF69K1
ساعت مچی مردانه کلاسیک بند چرم طبیعی، دو زمانه، نمایش حالت ماه و خورشید، اسکلتون، اتوماتیک، سنگ قیمتی داخل موتور
91850
نمایش سریع
مقایسه این محصول


10,440,000 تومان
ساعت مچی اینگرسول مدل I07705
ساعت مچی زنانه اسپرت بند متال، هوشند، اتصال به موبایل از طریق بلوتوث، امکان تماس، نمایش تاریخ کامل، نمایش ضربان قلب
90825
نمایش سریع
مقایسه این محصول


15,000,000 تومان
ساعت مچی مایکل کورس مدل MKT5098
ساعت مچی مردانه و زنانه کلاسیک تمام استیل، نمایش تاریخ کامل، کرونوگراف، نمایش تاریخ، سرعت سنج، نگین دار، ست
89720
نمایش سریع
مقایسه این محصول


10,230,000 تومان
ساعت مچی فسیل مدل BQ2642SET
ساعت مچی مردانه کلاسیک تمام استیل، هوشمند، هیبرید، اتصال به موبایل از طریق بلوتوث، زنگ هشدار، نمایش تاریخ و روز، کنترل موسیقی، امکان عکاسی
74844
نمایش سریع
هدیه دارد ارسال سریع مقایسه این محصول


16,600,000 تومان
ساعت مچی جگوار مدل J889/3
ساعت مچی مردانه کلاسیک بند چرم طبیعی، کرونوگراف، نمایش تاریخ، 10 عدد سنگ قیمتی داخل موتور، رنگ PVD
76567
نمایش سریع
  60
ارسال سریع مقایسه این محصول

28,700,000 تومان
11,480,000 تومان
ساعت مچی چارمکس مدل CX-3052
ساعت مچی مردانه کلاسیک تمام استیل، نمایش تاریخ
69734
نمایش سریع
هدیه دارد ارسال سریع مقایسه این محصول


11,900,000 تومان
ساعت مچی جگوار مدل J860/F
ساعت مچی گردنبند زنانه کلاسیک فشن، همراه با نقاشی مینیاتوری دست
32439
نمایش سریع
مقایسه این محصول


10,950,000 تومان
ساعت مچی آندره موشه مدل 581-26091
ساعت مچی مردانه اسپرت بند پارچه ای، نمایش تاریخ و روز، اتوماتیک، سنگ قیمتی داخل موتور
93619
نمایش سریع
ارسال سریع مقایسه این محصول


19,300,000 تومان
ساعت مچی سیکو مدل SRPF75K1
ساعت مچی مردانه کلاسیک تمام استیل، خود شارژ، اتصال به موبایل از طریق بلوتوث، دو زمانه، زمان سنج، سرعت سنج، زنگ هشدار، نمایش تاریخ کامل
79022
نمایش سریع
  3
ارسال سریع مقایسه این محصول

14,280,000 تومان
13,851,600 تومان
ساعت مچی کاسیو مدل EQB-1100XDC-1ADR
ساعت مچی مردانه کلاسیک تمام استیل، هوشمند، هیبرید، اتصال به موبایل از طریق بلوتوث، زنگ هشدار، نمایش تاریخ و روز، کنترل موسیقی، امکان عکاسی
74846
نمایش سریع
هدیه دارد ارسال سریع مقایسه این محصول


15,300,000 تومان
ساعت مچی جگوار مدل J888/1
ساعت مچی مردانه اسپرت بند پلاستیکی، کرونوگراف، نمایش تاریخ
55364
نمایش سریع
مقایسه این محصول


10,716,000 تومان
ساعت مچی لومینوکس مدل XS.3597
ساعت مچی زنانه فشن تمام استیل، نگین دار
49610
نمایش سریع
مقایسه این محصول


10,800,000 تومان
ساعت مچی مایکل کورس مدل MK3880
ساعت مچی مردانه کلاسیک بند چرم طبیعی، اتوماتیک، 24 عدد سانگ قیمتی داخل موتور، قلب باز
53383
نمایش سریع
مقایسه این محصول


10,350,000 تومان
ساعت مچی جورجیو فیدن مدل GFCK002
ساعت مچی مردانه کلاسیک تمام استیل، نمایش تاریخ، موتور(Ronda)
69543
نمایش سریع
مقایسه این محصول


12,579,000 تومان
ساعت مچی جیکوب جنسن مدل saphire 517
ساعت مچی مردانه کلاسیک تمام استیل
87255
نمایش سریع
ارسال سریع مقایسه این محصول


11,600,000 تومان
ساعت مچی جی اف فره مدل GFSS820G
ساعت مچی مردانه کلاسیک بند چرم طبیعی، اتوماتیک، قلب باز، 24 عدد سنگ قیمتی داخل موتور
61294
نمایش سریع
ارسال سریع مقایسه این محصول


14,878,000 تومان
ساعت مچی سیکو مدل SSA405J1
ساعت مچی زنانه فشن تمام استیل، نگین دار
49616
نمایش سریع
مقایسه این محصول


11,760,000 تومان
ساعت مچی مایکل کورس مدل MK6567
ساعت مچی مردانه کلاسیک بند چرم طبیعی، نمایش تاریخ بزرگ و روز
28061
نمایش سریع
مقایسه این محصول


16,000,000 تومان
ساعت مچی گرووانا مدل 1721-1562

توضیح کوتاه درباره انتخاب های شما

خرید ساعت مچی

از دیرباز تا به عصر حاضر "تعیین زمان" همیشه از اولویت بالایی برخوردار بوده است تا اینکه طی سال‌ها ساخت ساعت سیر تکاملی خود را گذراند. در گذشته ساعت جیبی و به مرور زمان ساعت مچی، برای این منظور روی کار آمدند و امروزه ساعت مچی علاوه بر کارایی نمایش زمان، حکم یک اکسسوری خاص و کاربردی در استایل های مختلف را نیز دارد. هدف از ایجاد این مقاله این است که به شما نکاتی را بیاموزیم که برای داشتن یک انتخاب خوب هنگام خرید ساعت مچی اورجینال باید از آن‌ها آگاه باشید تا خرید مطمئن‌تری را تجربه کنید. قبل از رفتن به مفاهیم و اصطلاحات پیشرفته‌تر، بسیار کلی آغاز می‌کنیم و ساختار ساعت مچی را مورد بررسی قرار می‌دهیم. با ما در این ماجراجویی جذاب همراه باشید.
خرید اینترنتی ساعت مچی buy wrist watches

اجزای اصلی ساعت مچی

 • A. تاج: دستگیره‌ای است که برای چرخاندن و تنظیم ساعت استفاده می‌شود و معمولاً در سمت جایگاه ایندکس 3 قرار دارد.
 • B. تیغه‌ها: اشکال و اندازه‌های مختلفی دارند و در واقع از یک سمت دنباله‌ی بزل ساعت محسوب می‌شوند و از سمت دیگر بند به آن متصل می‌شود.
 • C. قاب: مکانیزم ساعت را در خود جای داده و عموماً از فلز ساخته می‌شود.
 • D. صفحه اصلی: معمولاً دارای ایندکس و عقربه‌هاست و در ساعت‌های پیچیده‌تر دارای امکانات خاص‌تر است.
 • E. کریستال: کریستال ساعت، شیشه‌ای است که در جلو یا پشت ساعت قرار دارد که به ما امکان می‌دهد داخل قاب را ببینیم. عموماً کریستال‌های ساعت از
 • شیشه معدنی یا یاقوت کبود ساخته شده‌اند.
 • F. عقربه‌ها: عقربه‌های ساعت به ویژگی‌های روی صفحه اشاره می‌کنند. آن‌ها در اشکال، اندازه‌ها و طرح‌های مختلف موجود هستند.
 • G. ثانیه شمار: بسیاری از ساعت‌های مکانیکی دارای یک صفحه فرعی کوچک برای شمارش ثانیه هستند. بسیاری از آن با عنوان "زیر ثانیه" نیز یاد می‌کنند.
 • H. بند: یکی از اصلی‌ترین اجزا که قاب ساعت را روی مچ دست شما نگه می‌دارد.
 • I. مکانیسم حرکت: نیرو محرکه‌ی ساعت است و زمان را تنظیم می‌کند که این مورد به تنهایی یک مبحث بسیار مهم و قابل بحث می‌باشد.

مکانیکی در مقابل کوارتز

شاید رایج‌ترین تفاوت عمقی در دنیای ساعت، تفاوت بین ساعت مکانیکی و ساعت کوارتز باشد. اصطلاحات مکانیکی و کوارتز به حرکت ساعت اشاره دارد (حرکت به ساعت نیرو می‌دهد و زمان را تنظیم می‌کند). بزرگ‌ترین تمایز بین ساعت‌های مکانیکی و کوارتز، استفاده از باتری است. ساعت‌های کوارتز با باتری و ساعت‌های مکانیکی با چرخ دنده و فنر کار می‌کنند. با دقت در صفحه این دو نوع ساعت متوجه خواهید شد که عقربه دوم ساعت مکانیکی تقریباً حرکت مداوم دارد در حالی که عقربه دوم ساعت کوارتز یک بار در ثانیه تیک می زند. و اما ساعت‌های رده بالا در جهان مکانیکی هستند و ساعت‌های مکانیکی معمولاً از ساعت‌های کوارتز ارزشمندتر هستند. با این حال، وجهه‌های زیادی از کیفیت در خانواده ساعت‌های مکانیکی و همچنین ساعت‌های کوارتز وجود دارد. این بدان معناست که ساعت‌های کوارتز گران‌قیمت و ساعت‌های مکانیکی ارزان نیز در بازار وجود دارند.
خرید اینترنتی ساعت مچی buy wrist watches

ساعت‌های کوارتز

وقتی صحبت از ساعت "کوارتز" می‌شود، به این معنی است که ساعت با حرکتی نیرو می‌گیرد که با استفاده از کریستالی ساخته شده از کوارتز معدنی، زمان را تنظیم می‌کند. مگر اینکه ساعت فاقد عقربه باشد، یعنی ساعت دیجیتال، و یا هر گونه ساعت دیگر (در ادامه توضیح داده شده)، اما چرخ دنده‌ها در ساعت کوارتز توسط یک موتور پله‌ای الکتریکی (موتوری که می‌تواند هر بار یک فاصله تعیین شده را حرکت دهد) می‌چرخد، که توسط یک باتری تغذیه می‌شود. کوارتز یک ماده معدنی دارای خاصیت پیزوالکتریک بوده است. این بدان معناست که وقتی هر نوع تنش مکانیکی به ساختار ماده وارد می‌شود، یک ضربه الکتریکی تولید می‌کند. برعکس آن نیز صادق است، به این معنی که این ماده در هنگام شارژ شدن با الکتریسیته به ارتعاش در می‌آید. بلورهای کوارتز که دارای این خاصیت هستند، با یک ولتاژ معین برق با فرکانس خاصی مرتعش می‌شوند. بنابراین این بلورها معیار دقیقی از بسامد یا فرکانس را حفظ می‌کنند، که به تنظیم حرکت ساعت کمک می‌کند و دقت آن را بسیار بالا می‌برد. این سیگنال الکتریکی دقیقاً یک بار در هر ثانیه (32768 نوسان در ثانیه!) می زند. این پالس الکتریکی به موتور پله‌ای دستور می‌دهد که عقربه دوم را به اندازه یک ثانیه حرکت دهد. در مجموع می‌توان گفت یک ساعت کوارتز با کیفیت، زمان را به خوبی یا حتی بهتر از ساعت‌های مکانیکی پیشرفته نشان می‌دهد. پس خرید ساعت مچی با این نحوه کارایی انتخاب ارزشمندی است.
خرید اینترنتی ساعت مچی buy wrist watches

ساعت‌های مکانیکی

یک ساعت مکانیکی با چرخ دنده و فنر نیرو می‌گیرد و در واقع از حرکت کالیبره شده برای تنظیم زمان استفاده می‌کند. اساس کار ساعت مکانیکی به شرح زیر است: کاربر تاج ساعت یا همان دسته کوک را می‌چرخاند تا یک فنر (که فنر اصلی نامیده می‌شود) را بپیچد و این فنر به دنده اول در یک قطار دنده نیرو وارد می‌کند (مشابه گیربکس)، این قطار دنده از اهرمی استفاده می‌کند تا نیرو را به میزان قابل‌توجهی کاهش دهد و مقدار کمی فشار به مکانیزمی به نام چرخ دنده وارد کند. این چرخ دنده دقیقاً همان کاری را انجام می‌دهد که از نام آن پیداست و اجازه می‌دهد تا انرژی ذخیره شده در فنر اصلی بسیار آهسته خارج شود و آزاد شدن این انرژی را تنظیم می‌کند تا عقربه‌های ساعت را با سرعت صحیح بچرخاند تا زمان را حفظ کند و نشان دهد.
خرید اینترنتی ساعت مچی buy wrist watches و اما سوالی که پیش می‌آید این است که اگر ساعت‌های کوارتز عملکردی مشابه ساعت‌های مکانیکی دارند، پس چرا ساعت‌های مکانیکی می‌توانند بسیار گران‌تر باشند؟ مهم‌ترین مزیت‌های کاربردی ساعت‌های مکانیکی این است که باتری آن‌ها هیچ وقت تمام نمی‌شود و یکبار مصرف نیستند. ساعت‌های مکانیکی با کیفیت ساخته شده‌اند تا در صورت مراقبت، برای همیشه دوام بیاورند! کیفیت، طراحی و عملکرد بسیار متنوعی وجود دارد که برخی از ساعت‌ها را از دیگر ساعت‌ها متمایز می‌کند، علاوه بر اصالت و برند شرکت‌های مسئول ساخت، درک سطح دقت، مهندسی و جزئیاتی که در ساخت برخی از پیچیده‌ترین ساعت‌های مکانیکی جهان وجود دارد نیز دشوار است. در نتیجه خرید ساعت با این نحوه عملکرد، می‌تواند گران قیمت‌تر باشد. در مجموع ساعت‌های مچی مردانه و زنانه بسیار متنوعی در سطح بازار هستند که تنوع طراحی در آن‌ها طیف گسترده‌ای از سلیقه‌ها و استایل ها را در بر می‌گیرد. این تنوع در ظاهر ساعت شامل طراحی صفحه و بند می‌باشد اما در بررسی دقیق‌تر و ریزتر یک ساعت پیچیدگی‌های زیادی دارد که وجود یا عدم وجود آن‌ها در تعیین قیمت و در نتیجه خرید ساعت مچی تاثیرگذار است. در سطح جهانی برندهای ساعت مچی در رقابت با یکدیگر هستند تا هرچه باکیفیت‌تر محصول مطابق با سلیقه تمام افراد ساعت دوست را طراحی و تولید کنند. امکاناتی نظیر تقویم (day-date) که روز، هفته و گاهی ماه را نمایش می‌دهد. در پیچیدگی‌های پیشرفته ساعت تقویم سالانه را نیز شامل می‌شود و در پیچیدگی‌های فوق پیشرفته حتی سال کبیسه را نیز در نظر می‌گیرد و تاریخ دقیقی را برای چندین سال نمایش می‌دهد (به نام ساعت تقویم دائمی). ویژگی کرونوگراف که در یک ساعت کرنوگراف دار معمولاً یک عقربه یا شماره فرعی برای ثبت ثانیه‌های سپری شده و یک شماره فرعی دیگر برای ثبت دقیقه‌های سپری شده دارد. کرنوگراف های مدرن دارای دو دکمه در اطراف تاج یا دسته کوک هستند. یک دکمه برای شروع و توقف کرنوگراف و یک دکمه برای تنظیم مجدد آن است. کرونوگراف‌های پیشرفته‌تر، تغییراتی در نحوه فعال کردن زمان‌سنج دکمه‌ها دارند، اما کرونوگراف‌های اصلی دارای یک دکمه ساده برای شروع، توقف و سپس تنظیم مجدد مکانیسم هستند.
خرید اینترنتی ساعت مچی buy wrist watches ویژگی دیگر GMT است که این نام از اصطلاح زمان گرینویچ گرفته شده است که در سال 1880 ایجاد شد. عملکرد ساعت GMT به کاربران اجازه می‌دهد تا دو منطقه زمانی را به طور همزمان ردیابی کنند. به طور معمول، این نوع ساعت دارای یک ساعت، دقیقه و عقربه دوم و همچنین یک عقربه GMT است که یک چرخه کامل را در 24 ساعت به جای 12 ساعت معمولی کامل می‌کند. عقربه GMT به یک شماره گیری 24 ساعته جداگانه اشاره می‌کند و می‌تواند در منطقه زمانی متفاوتی نسبت به عقربه‌های معمولی تنظیم شود. اولین ساعت‌های GMT به سادگی عقربه GMT را برای چرخش با نصف سرعت عقربه ساعت تنظیم می‌کردند و یک قاب چرخشی با نشانگرهای 24 ساعته روی آن برای تنظیم منطقه زمانی دوم استفاده می‌شد. ساعت‌های پیشرفته‌تر و مدرن GMT امکان تنظیم مستقل زمان محلی را فراهم می‌کنند. قاب دو رنگ ساعت زیر برای نمایش شب و روز به وقت GMT طراحی شده است.
خرید اینترنتی ساعت مچی buy wrist watches

سخن آخر

موارد بالا تنها تعداد اندکی از امکانات یک ساعت مچی به شمار می‌آیند. ویژگی‌های بسیار دیگری از جمله اوپن هارت یا اسکلتون بودن، تاچیمتر، قطب نما، مسافت سنج و... می‌تواند وجود داشته باشد که در انتخاب ما و خرید ساعت تاثیرگذار است. اما انتخاب ساعت با توجه به نیاز روزانه و با استایل های خاص رسمی و با در نظر گرفتن تنوع زیاد این اکسسوری کاربردی، می‌تواند بسیار دشوار باشد. اما خرید آنلاین ساعت مچی این مشکل را برطرف کرده است. سایت تخصصی فروش ساعت ایرانتایمر یکی از معتبرترین راه‌ها برای خرید ساعت مچی اصل می‌باشد که در سریع‌ترین زمان ممکن بعد از سفارش محصول مورد نظرتان، درب منزل آن را تحویل خواهید گرفت.
فیلترهای جستجو
برند

کاسیو
(۲۷۷)
CASIO (G-Shock)
ساعت کاسیو

سیکو
(۵۷۶)
SEIKO
ساعت سیکو

سیتیزن
(۲۱۱)
CITIZEN
ساعت سیتیزن

اورینت
(۵۱۶)
ORIENT
ساعت اورینت

اینگرسول
(۱۶۰)
INGERSOLL
ساعت اینگرسول

مایکل کورس
(۳۲۴)
MICHAEL KORS
ساعت مایکل کورس

رومانسون
(۱۰۷۳)
ROMANSON
ساعت رومانسون

امپریو آرمانی
(۳۴۳)
EMPORIO ARMANI
ساعت امپریو آرمانی

استورم
(۵۷۸)
STORM
ساعت استورم

اسکاگن
(۱۶۴)
SKAGEN
ساعت اسکاگن

اسلازنجر
(۶۴)
SLAZENGER
ساعت اسلازنجر

اکیوریت
(۴۰)
Accurate
ساعت اکیوریت

الیزه
(۱۱)
ELYSEE
ساعت الیزه

الیکسا
(۴۰)
ELIXA
ساعت الیکسا

ام اند ام
(۳۰۳)
M & M
ساعت ام اند ام

هورکس
(۲۹)
Haurex
ساعت هورکس

اُمُرفیا
(۷۹)
OMORFIA
ساعت اُمُرفیا

ازتورین
(۷۰)
AZTORIN
ساعت ازتورین

ای ام پی ام
(۲۴)
AM:PM
ساعت ای ام پی ام

آروما
(۱۵)
AROMA
ساعت آروما

آدریاتیکا
(۳۳۴)
ADRIATICA
ساعت آدریاتیکا

آتلانتیک
(۱۱۹)
ATLANTIC
ساعت آتلانتیک

آلفا صفیر
(۲۰)
ALPHA SAPHIR
ساعت آلفا صفیر

آندره موشه
(۱۳۶)
ANDREMOUCHE
ساعت آندره موشه

آیس واچ
(۳۵)
ICE WATCH
ساعت آیس واچ

برینگ
(۴۵)
BERING
ساعت برینگ

بریل
(۲۷)
breil
ساعت بریل

بِورلی هیلز پولو کلاب
(۱۲)
Beverly Hills Polo Club
ساعت بِورلی هیلز پولو کلاب

بی سی بی جی
(۶۱)
BCBG MAXAZRIA
ساعت بی سی بی جی

پاول هویت
(۸۰)
PAUL HEWITT
ساعت پاول هویت

تراست
(۴۵)
TRUST
ساعت تراست

تایم فورس
(۳۴۷)
TIME FORCE
ساعت تایم فورس

پیکتو
(۲۵)
PICTO
ساعت پیکتو

پیلو
(۸)
Pilo & Co
ساعت پیلو

پیر لنیر
(۳۵۶)
PIERRE LANNIER
ساعت پیر لنیر

پیرپتی
(۱۸۵)
Pierre Petit
ساعت پیرپتی

پولو اکسچنج
(۲۳)
POLO EXCHANGE
ساعت پولو اکسچنج

پیر کاردین
(۷)
PIERRE CARDIN
ساعت پیر کاردین

تریوا
(۷۴)
TRIWA
ساعت تریوا

تکس
(۹۱)
TACS
ساعت تکس

تی دبلیو استیل
(۱۱۸)
TW STEEL
ساعت تی دبلیو استیل

تیلور
(۸۲)
TYLOR
ساعت تیلور

پیر ریکاد
(۱۶۲)
Pierre Ricaud
ساعت پیر ریکاد

جورجیو فیدن
(۱۷۰)
GIORGIO FEDON
ساعت جورجیو فیدن

جگوار
(۴۶)
JAGUAR
ساعت جگوار

جوجو
(۱۱۵)
JOJO
ساعت جوجو

جویسا
(۱۵۴)
JOWISSA
ساعت جویسا

جی اف فره
(۸۸)
GF FERRE
ساعت جی اف فره

جیکوب جنسن
(۳۳)
Jacob Jensen
ساعت جیکوب جنسن

چارمکس
(۲۹)
CHARMEX
ساعت چارمکس

دات واچ
(۱)
Dot Watch
ساعت دات واچ

دایموند رنه
(۱۱۴)
DAYMOND RENE
ساعت دایموند رنه

داوسا
(۲۹)
DAVOSA
ساعت داوسا

دنیل ولینگتون
(۴۸)
DANIEL WELLINGTON
ساعت دنیل ولینگتون

دوکسا
(۱۱۰)
DOXA
ساعت دوکسا

رومر
(۵۸)
ROAMER
ساعت رومر

دی وان میلانو
(۴۱)
D1 MILANO
ساعت دی وان میلانو

دیزل
(۲۷۹)
DIESEL
ساعت دیزل

دی کی ان وای
(۲۳۹)
DKNY
ساعت دی کی ان وای

دیوید گانر
(۲۶۴)
David Guner
ساعت دیوید گانر

رُوینا
(۷۱)
ROVINA
ساعت رُوینا

روبرتو کاوالی‬‎
(۱۲)
ROBERTO CAVALLI
ساعت روبرتو کاوالی‬‎

روتاری
(۱۱۹)
ROTARY
ساعت روتاری

رودانیا
(۷۱)
RODANIA
ساعت رودانیا

رویال لندن
(۸۵)
ROYAL LONDON
ساعت رویال لندن

ریباک
(۱۶۰)
REEBOK
ساعت ریباک

زودیاک
(۷)
ZODIAC
ساعت زودیاک

ریچلیو
(۵۰)
Richelieu
ساعت ریچلیو

ژاک لمن
(۴۳۳)
JACQUES LEMANS
ساعت ژاک لمن

ژان ژاکت
(۳)
JEAN JACAT
ساعت ژان ژاکت

ژاک فارل
(۲۳)
JACQUES FAREL
ساعت ژاک فارل

سانتا باربارا پلو
(۳۶)
Santa Barbara Polo
ساعت سانتا باربارا پلو

سانتا نوره
(۹۶)
SAINT HONORE
ساعت سانتا نوره

سندز
(۱۴۵)
SANDOZ
ساعت سندز

سواچ
(۱)
SWATCH
ساعت سواچ

سون فرایدی
(۲۱)
SEVEN FRIDAY
ساعت سون فرایدی

سوئیس تایم
(۶۳)
SWISS TIME
ساعت سوئیس تایم

سوئیس میلیتری
(۱۰)
SWISS MILITARY
ساعت سوئیس میلیتری

سیوو
(۲۷)
CIVO
ساعت سیوو

فره میلانو
(۲۲)
FERRE MILANO
ساعت فره میلانو

فرومنتیل
(۱۹)
fromanteel
ساعت فرومنتیل

فری لوک
(۲۱)
free look
ساعت فری لوک

فستینا
(۱۵۱)
FESTINA
ساعت فستینا

فیلا
(۱۶۱)
FILA
ساعت فیلا

فیلیپ پلین
(۵۸)
Philipp Plein
ساعت فیلیپ پلین

فسیل
(۲۹۴)
FOSSIL
ساعت فسیل

کاتر پیلار
(۸۴)
CAT
ساعت کاتر پیلار

کارستون
(۸۴)
KARSTONE
ساعت کارستون

کلیپسو
(۶۶)
CALYPSO
ساعت کلیپسو

کاندینو
(۱۵۲)
CANDINO
ساعت کاندینو

کلیدا
(۱۴۷)
Clyda
ساعت کلیدا

کاور
(۱۲۴)
COVER
ساعت کاور

دیواری کاور
(۶۷)
CLOCK COVER
ساعت دیواری کاور

کرونابی
(۲۰)
KRONABY
ساعت کرونابی

کنت کول
(۱)
KENNETH COLE
ساعت کنت کول

کیو اند کیو
(۶۱)
Q&Q
ساعت کیو اند کیو

گرووانا
(۳۵۷)
GROVANA
ساعت گرووانا

گس
(۲۰۷)
GUESS
ساعت گس

لنکستر
(۵۷)
LANCASTER
ساعت لنکستر

لوتوس
(۱۳۳)
LOTUS
ساعت لوتوس

لیکوپر
(۲۰۸)
LEE COOPER
ساعت لیکوپر

لومینوکس
(۴۸)
LUMINOX
ساعت لومینوکس

متی تیسوت
(۶۱۵)
MATHEY TISSOT
ساعت متی تیسوت

مدیسون
(۱۰۲)
MADISON
ساعت مدیسون

واینر
(۹۷)
WAINER
ساعت واینر

منیجر
(۸۲)
MANAGER
ساعت منیجر

موکبرگ
(۲)
MOCKBERG
ساعت موکبرگ

هانوا
(۱۸۶)
HANOWA
ساعت هانوا

منگو
(۶۳)
MANGO
ساعت منگو

مورکس
(۱۶۱)
MUREX
ساعت مورکس

وستار
(۶۴)
WESTAR
ساعت وستار

ویسروی
(۷۱۶)
VICEROY
ساعت ویسروی
نمایش بیشتر...
خط تولید محصول
نمایش بیشتر...
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم
کد سایت: 88888
کد محصول: BBC3F2323.C3
۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
+افزودن به سبد خرید مقایسه علاقه‌مندی‌ها
لیست مقایسه (0)