رهگیری خدمات و استرداد

رهگیری خدمات و استرداد

رسید کالا ، رهگیری (سفارش من کجاست)، خدمات پس از فروش، استرداد و استرداد پس از خرید کامل

رسید کالا

  1. پیک موتوری(مربوط به ساکنان تهران): بعد از تحویل ساعت توسط پیک موتوری رسید امضاء شده توسط خریدار حکم تحویل ساعت مچی در صحت و سلامت کامل را دارد.
  2. پست: در صورت که نحوه حمل پست باشد ساعت مذکور بعد از تحویل سالم به پست، بیمه شده که در صورت هرگونه خدشه شرکت حمل کننده مسئول صدمات وارده خواهد بود و سایت ایران تایمر هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد. (تحویل به پست به منزله تحویل صحیح و سالم کالا به خریدار میباشد) زمان ارسال و تحویل به مشتری توسط شرکت حمل کننده مشخص میشود.
  3. رسید کالا در قسمت پیگیری خرید قابل مشاهده خواهد بود.
  4. در صورتی که فاکتور شما به دلیل نقص آدرس یا مشخصات شما قابل اجرا نباشد این فاکتور رد شده و در قسمت پیگیری خرید قابل مشاهده میباشد

سفارش من کجاست؟

سفارشات شما در بازه زمانی انتخاب شده تحویل داده می شود. درهنگام ارسال کالا از سایت ایران تایمر٬ شما میتوانید با ورود به قسمت پیگیری خرید در بالای صفحه سمت چپ از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. و در بخش سبد خرید - لیست سفارشات خود را مشاهده کنید. تماس با ما و ارائه شماره سفارش نیز راه دومی است که شما می توانید از وضعیت سفارش خود آگاه شوید.
اگر سفارشتان را در ساعت و زمان مقرر دریافت نکردید، لطفا با ما تماس بگیرید. (حمل با پیک)

خدمات پس از فروش:

بعد از خرید، شما میتوانید برای دریافت خدمات اضافه و یا کم کردن بند ساعت به ساعت فروشی های معتبر مراجعه یا قبل از خرید اندازه مورد نظر را ذکر کنید تا ما اقدام نمائیم و برای خدماتی همچون ، تعویض باطری، تعمیرات و ... با ارسال ساعت به آدرس ما این خدمات قابل اجرا میباشد و یا به نمایندگیهای مجاز هر برند که آدرس و تلفن آنها در سایت در قسمت خدمات پس از فروش قابل دسترسی برای شما خواهد بود مراجعه کنید و خدمات مورد نظر را دریافت نمایید.
قابل ذکر است خدمات گارانتی برای هر برند به شرح کامل در قسمت گارانتی محصولات ذکر شده است.

نحوه استرداد کالا

در صورت انصراف از خرید، چنانچه قبل از مرحله بررسی سفارش باشد و شما مبلغ فاکتور را واریز کرده باشید بعد از کسر هزینه های انتقال (حساب به حساب 500 تومان)، مبلغ پرداختی به حساب شما برگشت داده خواهد شد.
درصورتی که محصول بعد از مرحله بررسی باشد(تایید گردد) کلیه هزینه های مربوطه (بسته بندی، حمل و نقل و ... ) از جمله هزینه باطل شدن دفترچه گارانتی (25% مبلغ ساعت) کسر و مبلغ به حساب شما برگشت داده خواهد شد.
بعد از تحویل ساعت مچی به خریدار ساعت دیگر استرداد نخواهد شد.
هزینه تحویل سفارشات در شهر تهران 10000 تومان میباشد که به مشتریان تخفیف داده میشود و در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم دریافت مشتری مبلغ 20000 تومان از حساب مشتری کسر و یا درخواست میگردد.

 

استرداد پس از خرید کامل

طبق قوانین جدید شرکت هیچگونه استرداد و یا مرجوعی قابل قبول نمیباشد بجز در موارد زیر

1- محصول مطابق اطلاعات و یا عکس قرار گرفته شده در سایت نباشد. در نتیجه: ساعت مورد نظر تعویض و یا پس گرفته میشود

2- دارای نواقص شدید (شکستگی در شیشه، خدشه داشتن یند و یا قاب ساعت) باشد. در نتیجه: ساعت مورد نظر تعویض میشود

 

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم