ارسال 3 ساعته

ارسال 3 ساعته

کوتاه ترین زمانی که سفارش شما ارسال شده چند ساعت بوده؟ 

گاها پیش آمده به مهمانی یا جشنی دعوت شدید، یا یک عزیزی دارید که عازم سفر است و میخواهید به او هدیه ای ماندگار بدهید، اما از قبل فکری برای آن نکردید یا وقت گشت و گذار در بازار شلوغ را نداشتید.
چه هدیه ای بهتر و ماندگارتر از ساعت مچی، و چه بهتر که ما زمان انتظار شما را به حداقل برسانیم. هیجان خرید اینترنتی زمانی است که انتظار شما برای دریافت سفارشتان کمتر و کمتر شود، در عین حال خیالتان از بابت کیفیت و اصالت کالا، نوع خدمات فروشگاه و دیگر موارد راحت باشد.


ارسال سفارش ساعت مچی فقط در 3 ساعت

توجه کنید با توجه به تنوع زیاد محصولات و نگهداری آنها در چند انبار که وجود دارد، تمامی ساعت مچی ها دارای این ویژگی نیستند، بنابراین تنها از محصولاتی که شامل این آیکن می باشند برای ارسال سریع 3 ساعته می توانید استفاده کنید.

ساکنین تهران: 

در صورتی که در زمان ادارای (9 صبح الی 16) فاکتور شما ثبت شود و داخل تهران باشید، از زمانی که وجه را پرداخت کردید ما بسته شما را 3 ساعته درب منزل ارسال می کنیم.توجه داشته باشید هزینه ارسال سفارش با توجه به آدرس محل دریافت متغیر است و میتوانیدمبلغ ارسال را هنگام دریافت سفارشتان، به سفیر ایران تایمر پرداخت کنید. اگر برای دریافت هرچه زودتر سفارشتان عجله دارید، می توانید با هماهنگی بخش فروش به صورت حضوری یا پیک از بیرون برای دریافت آن اقدام کنید.

دیگر شهر ها:
اگر ساکن دیگر شهر ها هستید، در ساعت اداری پست(9 صبح الی 12) فاکتور ثبت کنید و وجه آن را پرداخت کنید، تا ما در فاصله زمانی 3 ساعت بسته شما را تحویل پست پیشتاز بدهیم، در صورت تمایل برای دریافت هرچه زودتر محصول می توانید با هماهنگی بخش فروش ما، نحوه ارسال بسته را به ترمینال یا هواپیمایی (با پرداخت هزینه آن) تغییر دهید.


 

اگر در ساعات غیر اداری فاکتور شما ثبت شود، ارسال بسته برای زمان اداری روز بعد موکول می شود.

همچنین در استفاده از خدمت ارسال سریع 3 ساعته، امکان انتخاب بین 3 محصول و بازگشت محصول به دلیل عدم پسند بودن آن کالا وجود ندارد.

نوع خدمات ارسال 3 ساعته به نحوی است که مجموعه ایران تایمر خودش را متعهد به ارسال هرچه سریعتر سفارش شما میداند، پس برای شما یک خرید راحت، سریع و مطمئن را مهیا می کنیم.

محصولات ارسال 3 ساعته

 

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم