5 سال گارانتی موتور ساعت مچی

5 سال گارانتی موتور ساعت مچی

کارت ضمانت کالا و 5 سال گارانتی،خدمت جدیدی است که ایران تایمر تقدیم شما کرده است. این کارت مخصوص ایران تایمر است و مجموعه ما برای اولین بار در ایران، بالاترین مدت گارانتی ساعت مچی را برای مشتریان خود فراهم کرده. به امید اینکه شما خریدی مطمئن تر و با دید باز تری را در سایت ما تجربه کنید.


توضیحات 5 سال گارانتی موتور ساعت مچی

در توضیحات گارانتی هر محصول گارانتی ایران تایمر مشخص شده. بعضی از محصولات دارای گارانتی 10 سال تعویض رایگان باتری هستند، و بعضی از محصولات دارای گارانتی 5 سال موتور ساعت. بسته به نوع خدماتی که در قسمت توضیحات گارانتی ایران تایمر مشخص شده، کارت گارانتی ایران تایمر تقدیم شخص خریدار آن محصول می شود.

معمولا برندهای ساعت مچی، مدت زمان گارانتی محدودی را برای ارائه خدمات پس از فروش تعیین می کنند. ایران تایمر برای ایجاد حس اطمینان در شما برخی موارد مهم تر در ساعت مچی را با مدت زمان بیشتر، گارانتی کرده است :

نوع گارانتی مدت گارانتی توسط ایران تایمر توضیحات
موتور ساعت مچی 5 سال معمولا برند ها موتورساعت مچی ها را بین 1 تا 3 سال گارانتی می کنند. اما ایران تایمر برای آسودگی خاطر شما بیشترین میزان گارانتی برای موتور به مدت 5 سال را ضمانت کرده.
باتری ساعت مچی 10 سال اگر تا 10 سال پس از خرید کالا، باتری ساعت به اتمام رسید می توانید آن را به دفتر ایران تایمر ارائه دهید تا باتری به صورت رایگان برای شما تعویض شود

توجه: اگر محصول شما نیاز به هر نوع خدماتی داشت ( مانند واشر بندی ضد آب ساعت، باتری، موتور، تعویض شیشه و …) نباید توسط کارشناس یا تعمیرکار دیگری پشت ساعت باز و یا تعمیر شود، در اینصورت از گارانتی ایران تایمر خارج شده و از ارائه این خدمات به کالای شما معذور خواهیم بود.پس حتما در صورت مواجه شدن با هر مشکلی، تنها به واحد خدمات پس از فروش ما مراجعه فرمایید. 

چه مواردی شامل گارانتی 5 سال موتور نمی شود؟

- استفاده نادرست از میزان ضد آب ساعت: میزان ضد آب هر محصول داخل مشخصات آن نوشته شده. اگر استفاده شخص بیشتر از حد میزان ضد آب ساعت باشد و داخل موتور آن آب وارد شود و زنگ بزند، شامل گارانتی موتور نخواهد بود. برای مثال: در صورتی که یک ساعت میزان ضد آب آن، در حد شستشوی دست باشد "50متر (5ATM)" ولی از آن در استخر استفاده شود، حتما آب وارد ساعت می گردد. و این مورد با مشاهده قطرات آب داخل موتور و یا صفحه ساعت قابل استدلال میباشد و یا به دلیل وجود آب و یا رطوبت زیاد و عدم توجه به این موضوع قطعات داخل ساعت زنگ بزند "این موضوع در موتور و یا در صفحه کاملا مشهود هست" و ساعت از گارانتی خارج خواهد شد.

- خوردگی یا خرابی قطعات موتور ساعت بر اساس ضربه : در صورتی که قطعات داخل موتور (دیجیتالی یا آنالوگ) بر اثر استفاده و اصطکاک قطعات با هم دچار خرابی شود، تعمیر یا تعویض قطعات با گارانتی توسط ایران تایمر انجام می شود. اما در صورتی که ساعت شما ضد ضربه نباشد و بر اثر ضربه، موتور ایراد پیدا کند (این موضوع توسط کارشناس بخش خدمات مشخص می شود) از شرایط خدمات 5 سال موتور خارج می شود.

نحوه فعال سازی گارانتی 5 سال

برای فعال سازی گارانتی ایران تایمر کافیست کد درج شده روی کارت را به شما 10000180 پیامک کنید تا متنی مبنی بر فعال سازی گارانتی دریافت نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که گارانتی ایران تایمر را از زمان خرید فعال نکنید، برای دریافت خدمات (در سال های بعد) تنها می توانید از گارانتی برند محصول خریداری شده استفاده کنید و عملا گارانتی ایران تایمر را از دست خواهید داد.

دوستان عزیز، توجه داشته باشید که این کارت (ضمانت ایران تایمر)، جدا از کارت یا دفترچه گارانتی برندی است که خریداری میکنید. پس در حفظ هر 2 کارت ( کارت ضمانت ایران تایمر و کارت گارانتی برند ) دقت فرمایید. برای دریافت خدمات 5 سال گارانتی، ارائه کارت (ضمانت ایران تایمر) به بخش خدمات پس از فروش ما الزامی هست.

مزایای استفاده از 5 سال گارانتی ایران تایمر :

⦁ تا 5 سال بدون صرف هیچ هزینه ای می توانید از گارانتی موتور ساعت مچی تان بهره مند شوید.
⦁ ساعت شما، توسط بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان عیب یابی و تعمیر می شود.
⦁ تا یکسال درصورت تمام شدن باتری ساعت کوارتز، امکان تعویض رایگان آن را دارید. در حالیکه تعویض باتری در هیچ برندی گارانتی نشده و مخصوص مشتریان ایران تایمر است.

اگر ساعت مچی شما شامل 5 سال گارانتی ایران تایمر باشد، قسمت پشت کارت برای شما پر می شود و تنها باید طبق دستوری که نوشته شده، گارانتی خود را فعال سازی کنید.همانطور که در عکس زیر مشخص است، قسمت روی کارت مربوط به ضمانت اصالت کالا در ایران تایمر است که با هر خرید برای شخص خریدار ارسال می شود.

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم