خرید با کارت اعتباری

خرید با کارت اعتباری

 

این همکاری از طرف لندو( ایران رنتر سابق) و شرکت ایران تایمر فرصت جدیدی برای شماست تا با خیال آسوده کالا مورد نظر را بصورت اقساط خرید کنید. در این روش، امکان خرید اقساطی تا سقف 15 میلیون تومان برای استان تهران ، کرج، تبریز، مشهـــد، قم، اصفهان، مازندران و اهواز با استفاده از چک و سفته، فراهم شده است.

1- پس از ورود به سایت لندو، وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری برای خود بسازید.

2- سپس از بین کارت‌های اعتباری فروشگاه ایران تایمر را انتخاب، و برحسب میزان خرید خود، کارت اعتباری مناسب را انتخاب نموده و برای خرید اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر

  • حداکثر مدت بازپرداخت اقساط ۱۲ ماه است و کارشناسان ایران رنتر حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته و تصاویر مدارک درخواستی را از شما دریافت می کنند،
  • شما برای تسریع امور می‌توانید لیست مدارک مورد نیاز را با مراجعه به صفحه اطلاعات و مدارک مورد نیاز و مورد تایید واحد اعتبارسنجی مدارک را لازم را بررسی کرده و هر چه سریع‌تر آماده نمایید.
  • بعد از ارسال تصاویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا ۷۲ ساعت مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار گرفته و در صورت تایید مدارک، کارت اعتباری شما که حاوی یک کد می‌باشد صادر می‌شود. پس از دریافت کارت اعتباری که به آدرس شما ارسال می‌شود، می‌توانید به صورت آنلاین یا حضوری محصولات مورد نظر خود را از ایران تایمر خریداری بفرمایید.
  • قسط اول و هزینه‌ی سفته از جانب ایران رنتر هنگام ارائه‌ی کد خرید به شما ، از شما دریافت خواهد شد.
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم