ساعت مچی جدید مربع شکل از برند بل اند رز

حالت مطالعه
شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

برای دومین بار در امسال، ساعت‌ساز فرانسوی “بل اند رز” یک ساعت مچی GMT جدید معرفی می‎کند که  این دارای قاب مربعی است. ساعت مچی جدید BR 05 GMT به دنبال ساعت BT-03 GMT (ساعتی که اوایل امسال به عنوان اولین ساعت مربعی شکل این برند با یک زه بیرونی به عنوان مکانیزم GMT معرفی شده است) آمده است. نکته: مدل BR V2-93 GMT 24H که چند سال پیش معرفی شده بود دارای یک زه چرخان بوده ولی بدنه آن ساعت دایره‌ای شکل بود.

این ساعت مچی مردانه به مجموعه اسپرت لوکس کاوشگر شهری BR 05 اضافه شده است. این اولین ساعت GMT است که به خانواده ساعت‎های با بدنه مربعی شکل با زه ثابت اضافه می‌شود. در هر صورت این ساعت در رویداد WatchTime New York 2021 به نمایش در می‌آید. 

مشخصات ساعت مچی مربعی Bell & Ross:

همانطور که در بالا اشاره شد، بدنه این ساعت مربعی شکل و ابعاد بدنه ساعت برابر با 41 میلیمتر می‏باشد. بند ساعت نیز فلزی یا پلاستیکی بوده و به صورت یکپارچه به قاب متصل می شود. در این ساعت از یک زه صاف استفاده می‏شود که توسط 4 پیچ در 4 گوشه ساعت محکم شده است. بدنه ساعت نیز تا عمق 100 متری ضد آب است.

سبک صفحه ساعت همانند دیگر ساعت‌ها BR 05 نیست. زمینه صفحه ساعت مشکی بوده و از علائم سفید رنگ در آن استفاده شده. هر 15 دقیقه نیز از اعداد Arabic استفاده شده است. فقط در ساعت سه به جای اعداد، صفحه نمایش تاریخ به کار رفته. از یک حلقه ی 24 ساعت در بیرون ساعت نیز برای دانستن زمان منطقه زمانی دوم استفاده می‎شود. برای خواندن ساعت و دقیقه در منطقه زمانی دوم از عقربه با نوک قرمز باید استفاده کرد.

در درون این ساعت مچی مکانیکی از کالیبر BR-CAL. 325 بل اند رز استفاده شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 42 ساعت را دارد. ساعت مچی Bell & Ross BR 05 GMT در حال حاضر با قیمت 4,900 دلار با بند پلاستیکی و 5,400 دلار با بند فلزی در دسترس است.

 

ساعت مچی جدید مربع شکل از برند بل اند رز
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم