ساعت مچی جدید اوریس از خانواده Divers Sixty-Five

حالت مطالعه
شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

اوریس از اکتبر سال گذشته، با معرفی اولین کالیبرش با نام Caliber 400 و در ادامه آن با Caliber 401 و مدل‌های هیجان‌انگیزی مثل Aquis Date Upcycle و Aquis Date Caliber 400، یک سال مهم را پشت سر گذاشته است. ساعت مچی Aquis Date Caliber 400 در نمایشگاه WatchTime  نیویورک 2021 رونمایی شد. اوریس این معرفی‌های مداوم خود را با معرفی رنگ خاکستری و فیروزه‌ای از مجموعه محبوب Divers Sixty-Five ادامه داد.

ساعت مچی جدید از کدام مدل الهام گرفته؟

ساعت مچی جدید، آخرین به روز رسانی نامحدود این مجموعه از زمان عرضه نسخه‌های Divers Sixty-Five “Cotton Candy” می‌باشد. نسخه‌هایی که در بهار گذشته عرضه شد و به علت بدنه و بند برنزیشان مورد توجه بسیاری قرار گرفتند. افزودن تعدادی بیشتری از نسخه‌های Divers Sixty-Five با بدنه سنتی استیل نشان‌دهنده تعهد اوریس به این مجموعه به عنوان یک حامل استاندارد است تا یک خط تازه خاص.

طراحی و ساخت ساعت جدید اوریس:

آخرین Divers Sixty-five، حداقل از منظر ساخت، در سبکش بسیار شبیه به مدل‌های قبلی خود است. سبکی که از طراحی ساعت مچی غواصی سال 1965 الهام گرفته و در کل این مجموعه جریان دارد. بدنه استیل 40 میلیمتری، استفاده از تاج پیچی شکل و یک زه غواصی یک طرفه از جمله این موارد است. در روی زه ساعت اولین فاکتور تغییر یافته را مشاهده می‎کنیم و آن نقطه کوچک Super Luminova با رنگ فیروزه‎ای است که با رنگ صفحه ساعت همخوانی دارد.

رنگ خاکستری گرادیانی در صفحه این ساعت مچی مردانه هم قابل مشاهده است. رنگی که در کناره‌ها تیره بوده و با حرکت به سمت مرکز روشن می‌شود. تمام عقربه‎ها و همچنین علائم به کار رفته برای نمایش ساعت از Super LumiNova فیروزه‌ای رنگ پر شده است. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که این ساعت تا عمق 100 متری ضد آب است.

در داخل این ساعت مچی مکانیکی از کالیبر اتوماتیک Oris Caliber 733 استفاده شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 38 ساعت را در خود دارد. 38 ساعتی که با 5 روز ذخیره‌ سازی کالیبر Caliber 400 قابل قیاس نیست، اما از طرفی قیمت مقرون به صرفه‌ تری دارد. 

ساعت جدید Oris Divers Sixty-Five در حال حاضر در فروشگاه‌های مجاز و با قیمت 2,200 دلار با بند چرم مشکی رنگ و قیمت 2,400 دلار با بند فولادی در دسترس است.

 

ساعت مچی جدید اوریس از خانواده Divers Sixty-Five
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم