ادغام دو ساعت مچی در یک ساعت با طراحی چشم نواز

حالت مطالعه
شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

برند Jaeger-LeCoultre اولین ساعتش را با یک تکرارکننده دقیقه، حدود 150 سال پیش و نمادین‌ترین ساعت مچیش را نیز با نام Reverso در 90 سال پیش معرفی نمود. امسال، این سازنده سوئیسی هر دو مدل را در یک ساعت ادغام نموده و ساعت مچی Reverso Tribute Minute Repeater را در افتتاحیه نمایشگاه نیویورک معرفی نمود.

این ساعت مچی جدید و جذاب به نوعی دنباله‌ای از ساعت افسانه‌ای Reverso Répétition Minutes است که در سال 1994 در روزهایی که بحران کوارتز شروع شده بود، معرفی شد. روزهایی که بعد از آن رنسانس ساعت‌سازی مکانیکی راه افتاد و در آن رنسانس، کالیبر تکرارکننده دقیقه مستطیلی شکل معرفی شد. 

مشخصات فنی ساعت مچی:

آخرین کالیبر تکرارکننده دقیقه Jaeger-LeCoultre، به نوعی یک نسخه تغییر یافته از کالیبر Caliber 944 بود. آن کالیبر در ساعت مردانه Reverso با ابعاد 51.1 در 31 میلیمتر و ضخامت 11.41 میلیمتر به کار رفته بود. صفحه ساعت دارای سبک دوست داشتنی اسکلتی بوده. این سبک باعث می‌شود تا بتوانیم مکانیزم پیچیده داخل موتور را مشاهده نماییم. این مکانیزم با فشردن دکمه کشویی سمت چپ بدنه ساعت فعال می‎شود. همانطور که در عکس‌ها مشاهده می‌شود، اعضای صفحه ساعت به صورتی است که به نظر می‌آید در سه بعد و در زیر پلی به شکل کمان که از ساعت 11 به ساعت 7 کشیده شده است، شناور است.

طراحی صفحه ساعت و نوع موتور:

پشت صفحه نیز زیبایی قابل توجهی وجود دارد و توجه شما را به قلب ساعت جلب می‌کند. طراحی صفحه ساعت به نوعی است که عقربه‌ها و علائم نشانگر طلایی ساعت همگی دارای یک پایه زمینه رنگ نقره‌ای هستند. پیچ‌های آبی رنگ استفاده شده در این مدل نیز یک تضاد رنگی خوبی در صفحه ساعت مچی به وجود می‏آورد.

کالیبر دستی 944 دارای پیشرفت‌های زیادی بوده که توسط  Jaeger-LeCoultre توسعه داده شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 35 ساعت را دارد. تعداد این ساعت محدود به 10 عدد بوده و قیمت آن پس از درخواست از خود برند قابل دسترسی است.

 

ادغام دو ساعت مچی در یک ساعت با طراحی چشم نواز
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم