معرفی ماشین زمان مولنار فابری رگولاتور 911

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

معرفی ماشین زمان مولنار فابری رگولاتور 911 (Molnar Fabry Time Machine Regulator 911):

 

ساعت‌ساز اسلواکیایی مولنار فابری به تازگی پرده از ماشین زمان جدید خود برداشته که ساعت سفارشی برای صاحب پورشه کلاسیک است. همانند انبوه ساعت‌های دیگر این برند (شامل سال گذشته با نام White Lotus Split-Second) ساعت ماشین زمان 911 نیز بر اساس موتور موجود این شرکت، یونیتاس 6498 (Unitas) ساخته شده‌ و کمی برای استفاده در این مدل بسط داده شده است.

آهن‌کاری خوب و پرداخت مناسب حاصل تجربه و آموزش میهال مولنار (Michal Molnar) و ایگور فابری (Igor Fabry) موسسان این برند، در جواهر‌سازی است.

در ساعت ماشین زمان 911، استایل نمایش ساعت شبیه به عقربه نمایشگر کپسول اکسیژن است. عقربه ساعت در صفحه کوچکتر در موقعیت ساعت 10 و عقربه دقیقه در مرکز باقی‌مانده است. هر دو صفحه کوچک برای ساعت و ثانیه از نقره خالص ساخته شده‌اند.

 

 

موتور ساعت به صورت دستی به شکل قلب باز درآمده و پشت ساعت، صفحه‌ساعت به صورتی بریده شده که پل‌ها و بُرد اصلی ساعت به فرم اشکال هندسی درآیند. طراحی متخلخل اجزای ساعت به خوبی و با جزئیات و حتی جعبه فنر و چرخ‌دنده‌‌های ساعت نیز به صورت اسکلتون طراحی شده و با طراحی زیبای ساعت همخوانی دارند.

 

 

بیشتر قطعات از رادیوم و یا روتنیوم است. حتی چرخ تراز ساعت با روتنیوم اندود شده در حالی که پیچ‌ها به رنگ آبی رنگ‌آمیزی شده‌اند. در واقع تنها قطعه‌ای که به عنوان امضای این برند برروی ساعت باقی‌مانده نشانگر شبیه به عقربه کپسول اکسیژن است.

قاب 44 میلی‌متری ساعت از جنس تیتانیوم بوده و توسط خود برند ساخته شده است.

 

 

معرفی ماشین زمان مولنار فابری رگولاتور 911
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم