ساعت مچی با طرح چشم فضایی

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

حدود دوماه پیش رویداد ساعت مچی Watch Time New York 2021 انجام شد و ساعت‌ساز De Bethune از آخرین نسخه محدود خود با نام Dream Watch 5 Tourbillon ‘Season 1’ رونمایی کرد. این ساعت تحسین‌های زیادی را برانگیخت. ساعت DW 5 Tourbillon ‘Season 1’ از اولین عرضه نیز توجهات زیادی را به خود جلب کرد.

داستان ساعت مچی فضایی De Bethune:

همانند تمامی ساعت‌های De Bethune، آخرین نسخه نیز داستانی در پشت خود دارد. در این ساعت مچی، داستانی که پشت آن نهفته است که داستان جالبی می باشد. همانطور که این برند می‌گوید، سال گذشته بود که رپر و تولیدکننده (Swiss Beatz) به طور ناگهانی با De Bethune تماس گرفت و ساعت‌سازان این برند را به چالش کشید. آن چالش ایجاد یک ساعت مچی جدید و کاملا متمایز بود. این صحبت‌ها باعث شد که این برند با Swiss Beatz همکاری کرده و این چالش را بپذیرد.

طی فرآیندهایی که طی شد، این برند بر موضوعات نور و شفافیت متمرکز شد و در نتیجه De Bethune به استفاده از کریستال یاقوت کبود، تیتانیوم آبی و پرداخت کالیبر حرکت کرد تا در نهایت ساعتی که در این مقاله به آن اشاره شده است تولید شود.

مشخصات فنی و ساخت ساعت:

با نگاهی دقیق‌تر به ساعت مچی مردانه DW5 Tourbillon ‘Season 1’ متوجه می‏شویم که این مدل شبیه هیچ چیز دیگری در بازار نیست. آنچه که در این ساعت جدید است، استفاده از یاقوت کبود، تیتانیوم و تکنیک‌های تکمیلی پیشرفته است که منجر به ایجاد یک سفینه فضایی لاجوردی بر روی مچ دست می‌شود.

بدنه این ساعت مردانه مخروطی بوده و ابعاد آن برابر با 58*47 میلیمتر و با ارتفاع 17 میلیمتر می باشد. این بدنه از تیتانیوم درجه 5 آبی رنگ ساخته شده است. در صفحه این ساعت مچی زیبا نیز المان‌های مختلف زمان‎سنجی به چشم می‎خورد. برای مثال می‌توان به کره ماه کوچک دو رنگه، نمایشگر دیجیتال ساعت و دقیقه اشاره نمود.

در درون این ساعت مکانیکی از کالیبر DB2149 استفاده شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 4 روز را دارد. این ساعت در کل محدود به ده عدد بوده و قیمت هر یک از ساعت‌ها نیز برابر با 520,000 دلار می‌باشد.

 

ساعت مچی با طرح چشم فضایی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم