بزرگترین ماه در صفحه ساعت مچی جدید Arnold & son

حالت مطالعه
شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

Arnold & son در اوایل سال جاری با عرضه اولین مدل ساعت مچی Luna Magna نمایشگاه آنلاین ساعت‌ها را به وجد آورده و همه را شگفت‌زده کرد. ساعتی که بزرگترین نمایش حالت ماه سه بعدی را بر روی صفحه ساعت مچی داشت. اخیراً و در نمایشگاه WatchTime New York نیز این سازنده ساعتی گرانبهاتر نسبت به مدل اصلی (که دارای بدنه رز گلد بود) معرفی نمود. بدنه این ساعت از پلاتین 950 ساخته شده و این مدل محدود به 28 عدد در سراسر دنیا می‎باشد.

ساختار نمایش ماه در صفحه ساعت مچی:

همانند نسخه‌های پیشین با بدنه رزگلد، ماه کروی شکل با قطر دوازده میلیمتر در بخش پایینی صفحه ساعت مچی به چشم می‌خورد. این ماه از دو نیمکره تشکیل شده است. نیمه روشن ماه از سنگ مرمر و برای نمایش نیمه تاریک نیز از شیشه آونتورین استفاده شده است. هیچ یک از مواد مذکور تا به حال برای ایجاد یک ماه سه بعدی استفاده نشده بودند. صفحه این ساعت مچی جدید نیز، شبیه به یک آسمان پر ستاره است که از کریستال‌های فلزی ریز ساخته شده‎. ضخامت بدنه ساعت مردانه همانند نسخه قبلی رز گلد بوده و برابر با 15.9 میلیمتر است.

مشخصات فنی ساعت:

در بالای ماه غول‌پیکر ساعت، یک عدد صفحه فرعی خارج از مرکز وجود دارد که میزبان عقربه‎های ساعت و دقیقه شمار آبی رنگ است. قطر قاب ساعت برابر با 44 میلیمتر بوده و از طلای 18 عیار رز گلد ساخته شده. در داخل این ساعت مچی اتوماتیک از موتور مکانیکی A&S 1021 استفاده شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 90 ساعت را دارد. نیاز است که هر 122 سال فاز ماه این ساعت دوباره تنظیم شود. تنظیم آن نیز بسیار راحت بوده و مستقیماً از طریق دسته کوک ساعت انجام می‌شود.

یکی دیگر از وجه تمایز ساعت با بدنه پلاتینی نسبت به ساعت با بدنه رزگلد، بند چرم طبیعی تمساح آبی رنگ به همراه آستری سرخابی رنگ می‌باشد. تعداد این ساعت مچی محدود 28 عدد بوده و قیمت آن نیز برابر با 55,900 فرانک سوئیس می‌باشد.

 

بزرگترین ماه در صفحه ساعت مچی جدید Arnold & son
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم