ساعت زنانه جدید و شیک بولگاری

حالت مطالعه
چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ نویسنده | مترجم:

برند مطرح و مورد اعتماد بولگاری، مجموعه معروف ساعت زنانه Serpenti خود را با مدل Serpenti Tubogas Infinity گسترش داد. بولگاری این ساعت زنانه جدید را در اوایل سال جاری در LVMH Watch Week معرفی کرد. همیشه از اولین تولید این سبک طراحی ساعت زنانه، بولگاری بسیار مورد توجه بانوان قرار می‌گرفت.

ساعت زنانه بولگاری از جنس جواهرات

"زمان جواهری است" این جمله از بولگاری در طراحی این ساعت زنانه جدید کاملا واضح و عملی شده. از صفحه ساعت تا انتهای بند از جواهرات درخشان برای زیبایی دو چندان ساعت استفاده شده تا هر نگاهی را به خود خیره کند. این ساعت بند فلزی شیک با طراحی ماری، به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد عرضه اولین Serpenti از این برند ساخته و ارائه شده است.

مطابق با بسیاری از مدل‌های سرپنتی (Serpenti) بولگاری، این ساعت برای مچ‌های کوچک با قطر متوسط 35 میلی متر مناسب است. قاب ساعت همانطور که باید انتظار داشت نماد نمادین سر مار سرپانتی را دارد و از رنگ رزگلد برای زیبایی ساعت استفاده شده. دور قاب و داخلش از الماس پوشیده شده و برای ایجاد هماهنگی بیشتر از یک سنگ صورتی (fuchsia cabochon) روی دسته کوک نیز استفاده شده است. الماس‌های به کار رفته بر روی این ساعت مچی درخشان ادامه دارد. ادامه الماس‌ها مانند شکل واقعی مار روی یک خط منحنی در سراسر بند ساعت با ظرافت خاصی چیده شده. در مجموع این ساعت زنانه نگین‌دار، دارای 486 الماس می‌باشد.

در طراحی این مدل هم مانند ساعت‌های اخیر سرپنتی، 2 سبک بند طراحی شده. انتخاب نوع بند ساعت که دوبار دور مچ بپیچد یا یکبار به سلیقه شما بستگی دارد، اما هر دو این مدل‌ها تولید شده‌اند. قیمت ساعت تک دستبند 66000 دلار و ساعت 2 دستبند 85000 دلار اعلام شده.

مشخصات فنی ساعت:

جنسیت: زنانه

جنس قاب و بند: استیل ضد حساسیت

جنس نگین: الماس

رنگ به کار رفته: مسی (rose gold)

نوع موتور: کوارتز

قیمت ساعت تک دستبند: 66000 دلار 

قیمت ساعت دو دستبند: 85000 دلار

v

 

ساعت زنانه جدید و شیک بولگاری
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم