ساعت رسمی مکانیکی سوئیسی کوک دستی تولید محدود از فِرو (Ferro & Co)

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

 

 

سرمایه گذاران فِرو اند کو  (Ferro & Co) که دو برادر شیفته ساعت از ونکووِر کانادا هستند، پس از تولید ساعت‌های کوارتز و اتوماتیک، اکنون هدف خود را تولید ساعت با استایل رسمی و موتور کوک دستیِ Unitas ETA قرار داده‌اند. فِرو اند کو ساعت‌های باکیفیتی را به قیمت مناسب با صفحات رومن و عربیکا ارائه می‌کنند.

 

سری ترادیتوم (Traditum)

 

کل این سری محدود به 500 عدد است که برروی هرکدام عددی منحصر به فرد حک شده است. مدل عربیکا زیبایی کلاسیک با چرخ و تاب معاصر دارد. اعداد 12، 3 و 9 برروی صفحه ساعت با حروف عربیکا نوشته شده و در مدل رومن، این اعداد با حروف رومن درج شده‌اند.

هر دو سری در سه رنگ، با قاب استیل ضد زنگ و بند چرم اصل ایتالیایی (با طرح سوسماری) و قفل کمربندی ارائه می‌شوند.

طرح مشکی به همراه نشانگر‌های نقره‌ای، با بند چرمی آبی که دوخت آن نیز به رنگ آبی است طراحی شده‌است. نسخه صفحه سفید نیز نشانگر‌های نقره‌ای با عقربه‌های براق آبی رنگ است که رنگ‌های ساعت را زنده می کند، به همراه بند چرم گاو مشکی و دوخت سفید، طراحی شده است.

نسخه دیگری نیز با رنگ صفحه آبی و بند چرم و دوخت آبی موجود است. نشانگرهای ساعت و عقربه‌ها نقره‌ای براق هستند. همه طرح‌ها با زه طلای 18 عیار رُزگلد نیز عرضه می‌شود.

قابل توجه است. که، نه تنها ساخت موتور، بلکه سرهم بندی قطعات و همچنین کنترل کیفیت نیز در سوئیس و توسط یک سازنده سوئیسی انجام شده است.

 

موتور ETA CAL 6498

 

سری ترادیتوم به همراه موتور یونیتاس ETA 6498 می‌شود. موتور ETA CAL 6498 موتور بزرگی با قطر 36.6 میلیمتر با طرح نوار ژِنِو و لوگوی کنده‌کاری شده برروی آن و ذخیر انرژی 46 تا 50 ساعته است. کریستال سفایر نیز هم برروی ساعت و هم در پشت ساعت به همراه پوشش ضد انعکاس به کار رفته است. قاب ساعت (با قطر 43 میلی‌متر) پرداخت شده و به صورت بِرس خورده است. همچنین ساعت با گارانتی 2 ساله بین‌المللی عرضه می‌شود.

 

ترادیوم ترکیبی از طراحی سنتی ساعت به همراه طرح نوآورانه و هوشمندانه (کلکسیون ساعتی که برای پیروزی در آزمون زمان، از نسلی به نسل دیگر طراحی شده) ارائه می‌دهد.

هرچند فِرو اند کو در روز اول عرضه از هدف مالی خود عبور کرده اند، این کلکسیون همچنان در صفحه کمپینشان برای پیش سفارش در دسترس است.

قیمت فروش خرده این ساعت 1100 دلار است که در پیش فروش آن مبلغ 350 دلار کاسته شده و 20 نفر اول قادر خواهد بود تا مدل موتور درجه یک آن را به قیمت 1099 دلار (که قیمت اصلی آن 1600 دلار است) خریداری کنند.

تاریخ تقریبی تحویل آن که به صورت رایگان و در سطح جهان است سپتامبر 2018 (اوایل پاییز 97) خواهد بود.

 

ساعت رسمی مکانیکی سوئیسی کوک دستی تولید محدود از فِرو (Ferro & Co)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم