محصول جدید شرکت رولکس Rolex با نام اکسپلورر 2

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ نویسنده | مترجم:

به مناسبت چهلمین سالگرد ساعت اکسپلوررII 1655، رولکس مدل جدیدی را که دارای یک سری تغییرات بر روی اکسپلوررII است را معرفی کرد. در سری های جدید (REF:216570 ) عقربه ها سیاه یا مشکی و عقربه نشان دهنده ی ساعت گرینویچ نارنجی رنگ طراحی شده است. قابهای جدید3187 رولکس در اندازه 42 میلیمتر (در تولیدات قبلی 39 میلیمتر بوده) ساخته شده است. رولکس این زمان سنج (کرنومتر) جدید را کاملا در این قالب ساخت و قابلیت برخی از تکنولوژی لبه بند که شامل جذب انعطاف پذیری پاراشوک و یک کروم بند غیر مقناطیسی برای تداوم و پایداری بیشتر انتخاب شده است.


 سیستم جنبش به عقربه GMT(زمان سنج گرینویچ) این اجازه را می دهد که از زمان سنج های استاندارد مجزا باشد که از قالب 24 ساعته ثابت استفاده می کند. عقربه گرینویچ که نارنجی رنگ است کاملا از حالت مدل اصلی اکسپلورر II سال 1971 پیروی می کند. قاب جدید 42 میلیمتری از استیل 904L که به طور استاندارد در مدلهای ساعت اسپورت رولکس استفاده می شود ساخته شده و با یک کریستال یاقوت (شیشه ساعت) تطابق داده شده و دارای  یک پوشش ضد انعکاس نور و یک Cyclops (ذره بین) برای واضح نمایش دادن تاریخ می باشد.

 

این ساعت ضدآب دائمی تا عمق 100 متر مقاوم است، رولکس این مدل جدید را با حکاکی پشت سرهم کلمه “Rolex” در محیط داخلی ساعت به روز رسانی کرده. این واقعا تنها تغییری است که ما مانند یک ابزار پرزرق و برق ساعت  برای اولین بار شیفته ی آن هستیم. احتمالا علت به روز رسانی نسل پیشین ایجاد یک عقربه ی GMT روی امکانات اکسپلورر در سال 2010 برای رولکس بوده. این آزمایش در شهر Basel به انجام رسیده است. ما هنوز قیمت لیست شده ای را ندیده ایم اما انتظار می رود قیمتی بیشتر از 6325 دلاری باشد که در مدل های مشابه قیمت گذاری شده است.

    ترجمه: مدیر سایت ایران تایمر
    مصطفی منفرد
 

محصول جدید شرکت رولکس Rolex با نام اکسپلورر 2
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم