ساخت اولین ساعت مچی با قطعاتی از فضا

حالت مطالعه
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ نویسنده | مترجم:

زمانی که شرکت ساعت سازی سوئیسی رومن ژروم تصمیم گرفت خود را با استفاده از نوآوری هایی منحصر به فرد مانند سری ساعتهای "دی ان ای تایتانیک" که با استفاده از فولاد کشتی تایتانیک تولید شده بود از دیگر شرکتهای ساعت سازی متفاوت سازد میزان موفقیت خود را تخمین زده بود.
این شرکت در ادامه ارائه نمونه ساعتهای منحصر به فرد خود ساعتی را با استفاده از غبارهای کیهانی سیاره ماه به همراه قطعاتی از فضاپیمای آپولو 14، شاتل فضایی سایوز و ایستگاه بین المللی ارائه کرده است
قیمت سری Moon Dust-DNA این شرکت از 15 هزار دلار تا 500 هزار دلار اعلام شده و تعداد تولید آن متناسب با سال 1969-سالی که نیل آرمسترانگ برای اولین بار بر کره ماه پا گذاشت- خواهد بود.

به گفته مقامات این شرکت قدم گذاشتن بر روی خاک کره ای دیگر در آن زمان و تا کنون یکی از بزرگترین حوادثی بوده است که در میان نوع بشر رخ داده و به همین دلیل می توانست ایده ای مناسب برای تولید سری جدید ساعتهای این شرکت باشد.

صفحه این ساعتهای زیبا و هیجان انگیز دارای اعداد و حفره هایی است که درون آنها از غبارهای سیاره ماه که از صخره ای که از اولین بازدید بشر از ماه به زمین آورده شده انباشته شده است. بدنه ساعت از فولاد فضاپیمای آپولو 11 و بند آن با استفاده از الیاف لباسهای مورد استفاده فضانوردان در ایستگاه بین المللی تولید شده است.
بر اساس گزارش گیزمگ، اولین نمونه ساعتهای Moon Dust-DNA در بزرگترین نمایشگاه سالانه صنایع ساعت و جواهرات در ماه مارچ ارائه خواهد شد

 

http://www.hamrazan.com/View/sakht-avvalin-saate-mochi-ba-ghataati-az-faza.html
 

ساخت اولین ساعت مچی با قطعاتی از فضا
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم