کاسیو به گسترش مجموعه ی جی شاک (G-Shock) با یک مدل غواصی پرداخته است

حالت مطالعه
پنجشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ نویسنده | مترجم:


 
کاسیو یک ورژن جدید به G-shock Master از مجموعه G با فرگمن ( GF1000BP-1 ) اضافه کرده. در این ورژن تمرکز  بر روی کارایی بالاتر، فراگمن است که امکانات ضروری را برای مشتاقان غواصی و علاقه مندان به ورزش های آبی فراهم آورد.


قالب  ساعت مچی GF1000BP-1 دارای یک طراحی نامتقارن می باشد که این فضاهای اضافی به ورزشکاران برای حرکت مچ دست در طول  فعالیت های زیر آب اجازه می دهد .  این ساعت همچنین دارای یک بند طولانی است  که اجازه می دهد ساعت بر روی دست و یا روی آستین لباس شنا به راحتی فیت شود.


آقای شیگنیور ایتوه ( معاون مدیر عامل ساعت کاسیو ) گفت: ما مفتخریم به اضافه کردن یک فروگمن نونوار شده در G-shock master از مجموعه ی G.
در ادامه اضافه کرد: مدل GF1000BP1  یک همگرایی از سرسختی و فن آوری مجموعه ی جی شاک جی شاک (G-Shock)است . طراحی منحصر به فرد، قابلیت های مرتبط با غواصی و مقادیر محدود آن را یک آیتم منحصر به فرد کرده که تعهدی برای خبرگان گروه G-shock و غواصان در هرجا کرده است.


مدل GF1000BP-1 دارای یک عملکرد متمرکز شده با قابلیت ضدآب 200 متر است که توسط ISO (سازمان بین المللی استاندارد ) گواهی شده است و دارای ویژگی ها ی غنی شده که شامل : نمودار جزر و مد، ماه سنج ( تشخیص وضعیت ماه) ، فاز داده ها وگزارش گیر قواصی برای زمان قواضی ، که یکی از امکانات ضروری برای هر غواصی می باشد.  امکانات اضافه شده دیگر شامل نور پس زمینه ی EL تمام خودکار ، چهار زنگ هشدار روزانه و یک زنگ هشدار با  تعویق ( دارای امکان Snooze ) ، ساعت جهانی ، فرمت ها ی 12 یا 24 ساعته و کرنومتر 100/1 ثانیه از  قابلیت های دیگر این ساعت مچی میباشد.

 

فرگمن جدید دارای یک قابلیت  دوزیستی و سازگار بامحیط زیست است. قابلیت های مدل GF1000BP-1  شامل : شارژ خودکار ، جذب بی مانند در انرژی خورشیدی که دارای  یک پنل خورشیدی بر روی ساعت، که با یک باتری قابل شارژ که دارای ظرفیت بالا می باشد ترکیب شده اند، این دو عملکرد باعث فعال بودن مداوم یک منبع انرژی گیر به طور آرام هم از نور طبیعی و چه از نورهای مصنوعی  می شود.


مدل جدید قواصی ( فرگمن ) دارای یک قالب استیل تک رنگ می باشد که در یک فولاد ضد زنگ پوشش داده شده  و دارای  یک قفل پیچی برای نهایت استحکام و اطملینان است. رنگ بندی این مدل شامل رنگ سیاه، رنگ ارغوانی هایلایت شده و نوشته های سیاه رنگ ( قالب ، بند ، دکمه ها و سگک بند). رنگ بندی این مدل باعث شده  یک کانتر منحصر به فرد  در مد ایجاد شود. 
مدل GF1000BP-1   از تاریخ آپریل 2011 با قیمت 675 $ دلار در Tourneau و دیگر مراکز فروش در دنیا قابل دسترس است.


کاسیو به گسترش مجموعه ی جی شاک (G-Shock) با یک مدل غواصی پرداخته است
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم