اطلاعات ساعت اورینت (ORIENT) به زودی وارد سایت ایران تایمر خواهد شد

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ نویسنده | مترجم:

 گسترش اطلاعات سایت ایران تایمر تا رسیدن به هدف دایراه المعارف ساعت در ایران ادامه خواهد داشت

در همین راستا ورود اطلاعات اورینت (ORIENT) نیز آغاز شده است این اطلاعات شامل تاریخچه ساعت اورینت، اخبار ساعت اورینت و محصولات ساعت اورینت میباشد.

شرکت اورینت (مشرق زمین) با مسئولیت محدود در 13 ژوئن 1950تاسیس شد سرمایه مالی تا پایان سال گذشته میلادی 1937 میلیون ین برآورد شده است تعداد کارکنان در دفتر مرکزی 125 نفر و در دفاتر دیگر 221 نفر میباشند رئیس هیئت مدیره Jiro Miyagawa آقای جیرو میاگاوا در دفتر مرکزی اورینت در شهر توکیو ژاپن مشغول کار هستند

آقای میاگاوا رئیس هیئت مدیره ساعت اورینت اهداف سال جدید شرکت را این گونه بیان میکنند

گام مهم دیگری به سوی آینده
شرکت ساعت اورینت (با مسئولیت محدود)، شصتمین سالگرد تاسیس شرکت را در سال گذشته پشت سر گذاشت و امسال گام مهم دیگری به سوی آینده بر خواهد داشت.
اگرچه نتایج عملکردش تحت رکورد جهانی که در چند سال گذشته رواج داشته، کنترل شده است، ساعت اورینت بطور پیوسته تجارتش را بوسیله ی تاکید بر ساعتهای مکانیکی (تخصصی برای منطقه) و مشتریان سراسر جهان توسعه داده است.
ساعت اورینت در ساخت و توسعه موتورهای مکانیکی "ساخت ژاپن" افتخار بدست می آورد. شرکت، اورینت موتورهای مکانیکی را با مکانیسم های پیچیده شامل ذخیره انرژی، ساعت جهان نما، تنطیم با جی ام تی توسعه داده است. ساعتهایی با طراحی جالب و برجسته با مکانیسم های ذکر شده به بازار عرضه میشود. امسال، ما تصمیم داریم یک مدل ورزشی(اسپرت)، با ساختمان(بدنه) M-FORCE که در حال حاضر محبوبیت قابل توجه بدست آورده است ، عرضه کنیم.
ما عرضه جهانی اورینت استار را شروع خواهیم کرد، همانگونه که مدلهای اصلی در بازار ژاپن برای سالهای بسیار بوده است. ( فروش های داخلی در بازار آسیا خواهد بود.)
ما امسال نیز همانند قبل مشتاق حمایت شما هستیم.
 

اطلاعات ساعت اورینت (ORIENT) به زودی وارد سایت ایران تایمر خواهد شد
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم