ابداع نخستین ساعت مچی که پیامک دریافت می کند

حالت مطالعه
یکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۱ نویسنده | مترجم:ابداع نخستین ساعتهای مچی قرن بیست و یکم که پیام متنی نشان می‌دهند و از طریق بلوتوث با تلفنهای هوشمند مرتبط می شوند با کمکهای سرمایه‌گذاران اینترنتی تحقق یافت.

به نقل از مهر، ساعتهای بلوتوث که می تواند با تلفن همراه مرتبط شده و پیامهای متنی نشان دهد، موسیقی را کنترل کند، پیشتر مورد استفاده قرار گرفته بود اما موفقیت آن کم بود، اما وقتی مخترعان وعده دادند که در صورت در اختیار داشتن سرمایه لازم این نوع ساعتها را ابداع می کنند، کمکهای بسیاری از طریق اینترنت به سوی آنها روانه شد.

این گروه امیدوار بودند که ۱۰۰ هزار دلار در یک ماه جمع کنند اما این مبلغ را تنها در چند ساعت بدست آورند. اکنون با گذشت سه هفته خالقان نخستین ساعتهای متنی ۱۰ میلیون دلار سرمایه در بانک و ۸۵ هزار مشتری آماده برای دریافت ساعتهای خود دارند.

ابداع نخستین ساعت مچی که پیامک دریافت می کند


این ساعتها از فناوری صفحه جوهر الکترونیکی استفاده می کنند و کاربران می توانند به واسطه برنامه های اجرایی با آن روی تلفنهای هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و آی فن مرتبط شوند

794967 orig ابداع نخستین ساعت مچی که پیامک دریافت می کند


 

این ساعتها با تلفنهای همراه مرتبط شده تا پیامهای متنی نشان دهد

براساس درخواست این مخترعان در اینترنت سرمایه گذاران این پروژه می توانستند از یک تا هزاران دلار به این پروژه کمک کنند، حتی برخی از طرفداران آن اظهار داشتند که ۱۰ هزار دلار پرداخت می کنند تا این ساعتها به واقعیت تبدیل شود. افرادی که بیش از ۱۰۰ دلار به این پروژه کمک کردند یک ساعت رایگان دریافت خواهند کرد.

طراحان این پروژه اظهار داشتند که این ساعتها نخستین ساعتهایی است که برای قرن بیست و یکم طراحی شده است، کاربران می توانند مدل صفحه ساعت خود و برنامه های اجرای ارتباطی ساعت و با تلفن از اینترنت دانلود کنند.

این ساعت مجهز به بلوتوث به عنوان یک فناوری رادیویی، سیستم هشدار به کاربر برای پیامهای ارسالی از طریق لرزش و برنامه های اجرایی است که به این ساعت حیات می بخشد.

براساس گزارش دیلی میل، دوچرخه سواران می توانند از این ساعت به عنوان رایانه دوچرخه استفاده کند و به GPS  (سیستم موقعیت یابی جهانی) تلفن همراه خود دسترسی داشته باشند.

دونده ها نیز می توانند اطلاعات مشابهی را چون سرعت و نقشه GPS را روی مچ دست خود دریافت کنند و از برنامه های کنترل موسیقی برای پخش، توقف و امکانات بیشتر استفاده کرده تا موسیقی درحال پخش روی تلفن خود را از طریق ساعتشان کنترل کنند.

794968 orig ابداع نخستین ساعت مچی که پیامک دریافت می کنداین ساعت از طریق برنامه های کاربردی برای ثبت اطلاعات برای ورزشهایی چون گلف، دوچرخه سواری و دو میدانی کاربرد دارد

این ساعت از طریق برنامه های کاربردی برای ثبت اطلاعات برای ورزشهایی چون گلف، دوچرخه سواری و دو میدانی کاربرد دارد

794969 orig ابداع نخستین ساعت مچی که پیامک دریافت می کنداین ساعت از طریق بلوتوث به تلفن همراه هوشمند مرتبط شده و به کاربر پیامهای دریافتی را از طریق لرزش اطلاع می دهد
 


طراحان این ساعت اظهار داشتند: اگر بازیکن گلف هستید این ساعت را با خود به زمین گلف ببرید، ما با همکاری برنامه Freecaddie یک مسافت سنج عالی برای این ساعت طراحی می کنیم که بیش از ۲۵ هزار زمین گلف در سراسر دنیا را تحت پوشش قرار می دهد تا به جای استفاده از تلفن همراه به ساعت خود نگاه کنید. برنامه Freecaddie برنامه های مسافت سنجی هستند که برای تلفنهای همراه طراحی شده اند.

گفته شده است که شرکت سونی هفت سال پیش زمانی که تلفنهای هوشمند چندان فراگیر نشده بود نیز اقدام مشابهی انجام داده بود، درحال کار روی محصولات مشابه است.

شرکت ال جی و دیگران نیز پیشتر تلاش کرده اند که ساعتهایی طراحی کنند که سیم کارت تلفن در آن قرار می گیرد، اما این دستگاه ها بزرگ، سنگین و گران قیمت از کار در آمدند.

 794966 orig ابداع نخستین ساعت مچی که پیامک دریافت می کند


کاربران می توانند صفحات جدیدی را برای ساعت خود از اینترنت دانلود کنند

 794970 orig ابداع نخستین ساعت مچی که پیامک دریافت می کند

این پروژه ظرف پنج روز ۴٫۳  میلیون دلار و ظرف یک هفته ۱۰ میلیون دلار از طریق کمکهای اینترنتی دریافت کرد

ابداع نخستین ساعت مچی که پیامک دریافت می کند
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم