اولین و تنها ساعت رو میزی برند شرکت فردریک کانستانت برای سال 2013 ساخته و به بازار عرضه شد

حالت مطالعه
یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ نویسنده | مترجم:

شرکت فردریک کانستانت ، در یک زمان کوتاه ، با تولید ساعت های عالی و خیره کننده مشهور شد. ساعت هایی که در ظاهر بی انتها هستند ، این ساعت ها از بهترین موادی که تاکنون توسط بشر شناخته شده است ساخته شده اند. در آنها بهترین فناوری های علمی بکار رفته است. بسیاری از این ساعت ها در کاخانه اولیه فردریک کانستانت توسط صنعت گران ، مهندسان و ساعت سازان پرشور ساخته شده که کارآیی بی نظیر، حس اطمینان و دوام زیاد را برای مصرف کنندگانشان ایجاد می کنند.

نتیجه ساخت این ساعت ها، باعث صعود سریع شرکت به رده های بالا در اتحادیه نخبگان ساعت سازی ژنو شده است.

هر آنچه که خوشنودی در راهش دارد ، هیچ خطری نیست !! 

با توجه به پیشرفت ایجاد شده در شرکت، این عادلانه است که بپرسیم " آنها چگونه می توانند چیز بهتری را بدست بیاورند؟ "

امسال این سوال پاسخ داده شد ... " آن را بزرگتر بساز! "

همه مهارت ها و صنعت گری هایی که در هر یک از ساعت های مچیِ فردریک کانستانت وجود داشت در تولید تمامی ساعت های رومیزی حیرت آور بکارگرفته شد. این ساعت طلسم آمیز شامل تمامی خصوصیت هایی است که معرف فردریک کانستانت باشد و همچین تضمین کند که هنوز هم این ساعت به درستی مورد توجه قرار نگرفته است .

این ساعت رومیزی را می توان از حالا تا 100 سال پس از این ، ساعتی پیشرفته و در عین حال بی انتها دانست، این ساعتی است که زیبایی آن بدون تظاهر می باشد.

بی چون و چرا، قاب استیل براق این ساعت می تواند یکه جلوه ی برجسته برای هر میزی باشد.

به جای استفاده از شکل مربع یا مستطیل که به طور معمول برای ساعت های رومیزی بکار می رود. ما این ساعت منحصر به فرد را مثل نمای یک ساعت مچی بزرگ ساخته ایم که مثل ساعت های مچی دارای تاج تنظیم کننده ساعت در سمت راستش می باشد.

چشمان شما با اولین نگاه یک ساعت رومیزی را که در حال درخشش است ترسیم می کند. قاب استیل 94 میلیمتری جلاء داده شده با صفحه نمایش نقره ای که با تکنیک گیوش ( زیروبرکاری ) تزئین شده است. اعداد رومی در دور صفحه نمایش چاپ شده اند و زمان توسط عقربه های اکسید شده و براق مشکی رنگ به شما ارائه می گردد.

این ساعت شامل دو موتور کوآرتز می باشد و به کسانی که مسافرت های خارجی می روند امکان تنظیم یک ساعت منطقه ای دیگر را در 6 موقعیت زمانی مختلف داده است .

در نهایت، شما به پایه ساعت توجه کنید، که در کل جهان این طور به نظر می رسد که پایه ساعت باید یک بند متصل شده به ساعت باشد ، اما ما به جای آن یک درب محافظ ایجاد کردیم که ساعت می تواند بر روی این درب بایستد.

قیمت پیشنهای شرکت فردریکو کنستانت 495 یورو است.

این ساعت در سال 92 وارد بازار ایران و سایت ایران تایمر (قابل ارائه برای فروش) خواهد شد.

اولین و تنها ساعت رو میزی برند شرکت فردریک کانستانت برای سال 2013 ساخته و به بازار عرضه شد
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم