نمایش جهانی URWERK EM، اولین ساعت هوشمند مکانیکی جهان، با Felix Baumgartner

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ نویسنده | مترجم:

 

UWERK همیشه به نمایش های خلاقانه مشهور بوده، به خصوص در نماد نمایش ماهواره ایشان که با خلاقیت و جراتی که شهره ی ان میباشند باعث جلب توجه طرفداران بسیار در جهان شده.

جذاب در زیبایی و همیشه هیجان انگیز، URWERK همیشه برای ما بهترین  حس پرستیژ اینده را داشته، جایی که دیزاین خلاقانه، قطعات پیشرفته و کانسپت های جدید شکل میگیرند.

URWERK Watch ساعت مچی جدید عجیب طراح طراحی  

 
 

ما امروز اغاز فروش URWERK EMC ، ساعتی که ان سیستم برای ان طراحی شده که خود کانسپتی بسیار شگفت انگیز میباشد. یکی از سازندگان URWREK ، مارتین فی با چالشی متفاوت در دیزاین و طراحی این ساعت رو به رو شد، که سیستم طراحی شده بود و حال دیزان بدنه به دور سیستم بر دوش او بود.  

  

میپرسید چه چیز در رابطه با این ساعت خاص است؟ خوب، این را این گونه تصور کنید که این یکی از ساعت های دقیق مکانیکی معمولی شماست با یک "مغز الکتریکی"، که از نور برای اندازه گیری دقت حرکت مکانیکی ان استفاده می شود. اشکار از درون شیشه ی زد خش در پشت بدنه، "مغز الکتریکی" با یک خازن قدرت گرفته که خود ان نیز با یک دستگیره ی کوکی تا شونده شارژ میشود.

    

همان طور که می بینید، این یک دیزاین متحیر کننده است با حسی از صنعت گذشته و قدیمی، با چهار صفحه ی کوچک زیرینش، پایان صیقلی آن و در نهایت شکل های لبه های  بدنه. در پایان هم عکس های بیشتری از خود ساعت:

    

نمایش جهانی URWERK EM، اولین ساعت هوشمند مکانیکی جهان، با Felix Baumgartner
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم