مرسدس بنز با همکاری پبل نرم افزار ویژه ساعت هوشمند می سازد

حالت مطالعه
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ نویسنده | مترجم:

مرسدس بنز تصمیم گرفته به کمک پبل یک سری نرم افزارهای ویژه ساعت هوشمند بسازد که ویژگی هایی جالبی دارند. مثلا موقع رانندگی ازصفحه نمایش ساعت هوشمند به عنوان صفحه نمایش دوم گوشی استفاده می کنند.

مرسدس اعلام کرده است که ورژن جدیدی از نرم افزار digital drivestyle هم ساخته خواهد شد که با ساعت هوشمند pebble ارتباط برقرار می کند و می توانید طرز کار آن را ماه آینده در نمایشگاه ces 2014 ببینید.

"ویژگی های جالب این ساعت هوشمند کمک می کند تا این گجت پوشدنی راه های جدیدی برای استفاده در ماشین و برقرار ارتباط با آن به وجود بیاورد. مثلا وقتی از ماشین دور می شوید می توانید اطلاعات مهم ماشین مثل میزان بنزین قفل درها و محل ماشین را به کمک ساعت هوشمند پبل ببینید. وقتی هم که سوار ماشین هستید پبل تغییر کاربری می دهد و تبدیل به وسیله ای برای هشدار نسبت به خطرات تصادف، ساخت و ساز در جاده و... غیره می شود. یعنی با کمک تکنولوژی v2v و ویبره ساعت به شما هشدار می دهد. به علاوه کاربران می توانند از پبل به عنوان صفحه نمایش دوم برای گوشی هوشمند استفاده کنند و سه دکمه روی ساعت را برای فعال کردن برنامه های مورد علاقه خود در گوشی استفاده کند. مثلا ویژگی هشدار خطرات، مسیریابی خودکار، siri، کنترل از راه دور تلویزیون، وضعیت ترافیک لحظه ای و... ."

طبق این قرار داد مرسدس بنز همچنین به سخت افزار جدید و نسخه های اولیه نرم افزارهای ساخته شده توسط پبل هم دسترسی خواهد داشت تا به گفته خودشان "نرم افزارهای خلاقانه و یکپارچه و سازگاری بسازد که راه را برای تکنولوژی های وابسته به ماشین آینده هموار کند"

مرسدس بنز با همکاری پبل نرم افزار ویژه ساعت هوشمند می سازد
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم