ساعتهای مچی برند سیتیزن را هزار متر زیر آب تجربه کنید

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ نویسنده | مترجم:
یکی از مسائلی که در حوزه ساعت های مچی بسیار مورد بررسی قرار می گیرد، میزان تحمل این ساعت ها در زیر عمق های بسیار بالا است. شرکت سیتیزن یکی از محبوب ترین برند هایی است که سال هاست به تولید  ساعت های ضد آب می پردازد. این شرکت اخیرا ساعتی با نام The Promaster 1000 M Professional Diver تولید کرده که از نامش مشخص است که تا چه حد می تواند در زیر آب دوام بیاورد. این ساعت می تواند تا عمق هزار متری در برابر فشار آب مقاومت کرده و هنگامی که اولین بار جعبه این ساعت را باز می کنید، اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند بند بلند و پاستیکی این ساعت است که از مقاومت بسیاری بهره می برد.
 
به گزارش ایران تایمر یکی از وسایل جانبی موجود در جعبه چرمی این ساعت، یک دایره یدکی برای دور این ساعت است که در حقیقت می توان آن را یک قاب یدکی نامید. این ساعت می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی که به غواصی علاقه دارند، باشد. The Promaster 1000 M Professional Diver در برابر رقیبان سوئیسی اش کم نمی آورد و همچنین قیمت مناسبی نسبت به دیگر مدل های مشابه دارد.
قیمت این ساعت 1750 دلار است و برای افرادی که می خواهند از چنین امکاناتی بهره ببرند مناسب به نظر می آید. بدنه این ساعت بسیار مقاوم است و  در برابر عواملی که باعث ایجاد خط وخش می شوند، مقاومت می کند. دلیل این مقاوت این است که شرکت سیتیزن از ترکیبات نیتروژن و اکسیژن دار برای تولید بدنه ساعت هایش استفاده می کند. شیشه این ساعت هم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.
ساعتهای مچی برند سیتیزن را هزار متر زیر آب تجربه کنید
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم