ساعتی با ارزش 5 میلیون دلار

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ نویسنده | مترجم:

Hublot's 5 million US Dollar Watch ساعت پنج ملون دلاری هابلوتگفته می شود که هیچ چیز مثل زیاده روی قدم فراتر نمی گذارد، و ساعت منحصر به فرد الماس کاری شده ی انفجار بزرگ هابلوت (Hublot’s Big Bang) کاملا مناسب این گفته است. شرکت ادعا می کند که این ساعت ارزشمند ترین زمان سنجی است که تا به حال در تاریخ 32 ساله ی خود ساخته (هابلوت در فرانسوی به معنی دریچه می باشد، و در سال 1980 توسط کارلو کروکو (Carlo Crocco ) تاسیس شده است). قطعا ساعت های گران تری نیز وجود دارند که در آینده خواهیم دید.


Hublot's 5 million US Dollar Watch ساعت پنج ملون دلاری هابلوتخوب، حالا چه چیز در ساعت 5 ملیون دلاری وجود دارد؟ برای شروع، قطر 1.73 اینچی (44 میلی متری) آن از طلای سفید 18 عیار ساخته شده که با 302 قطعه الماس پوشیده شده. صفحه ی طلای سفید 18 عیاری این ساعت هم دارای 179 قطعه الماس می باشد و بند 18 عیاری که ساعت را بر مچ صاحب خوش شانسش با حدود متناوب بیش از 782 قطعه الماس، به علاوه ی شش قطعه ی اضافی زمرد برش خورده که هر کدام بیش از سه قیراط هستند نگه می دارد. یک تاج الماس برش-رز 1.06 قیراطی هم از طلای سفید 18 عیاری را به اضافه ی 12 قطعه ی اضافی دیگر -  که شما در جمع نهایی 1282 الماس خواهید داشت - را  نیز از قلم نیندازید، بیش از 100 قیراط تنها در قطعه ها موجود است که تمامی آنها نیز در سطح A VVS شفاف می باشند.


Hublot's 5 million US Dollar Watch ساعت پنج ملون دلاری هابلوت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته های برش الماس خورده و آب کاری شده با رودیوم به یک موتور HUB 1100 با توان نگه داری انرژی برای 42 ساعت و دارای 25 جواهر ختم می شوند. زیباست، اما برای 5 ملیون باطری چیز زیادی برای خواستن بود؟ شاید. در برخی موارد، ساعت های دارای باطری فقط شکل دیگری از زیور آلات به نظر می رسند تا زمان سنج های ظریف.


Hublot's 5 million US Dollar Watch ساعت پنج ملون دلاری هابلوتHublot's 5 million US Dollar Watch ساعت پنج ملون دلاری هابلوتهمچنین، هزینه های سازنده های آن را فراموش نکنیم، که منحصرا بالا بوده اند، به خاطر اینکه هر جواهر با دقت جدا شده، باید به بهترین نحو برای ساعت شکل می گرفته. بعد از یک سال جستجو برای بزرگترین سنگ ها، هابلوت با همکاری آتلیه ی بانتر ژنو (Geneva’s Atelier Bunter) ، چهارده ماه را صرف ساخت بیگ بنگ کرد. این شامل تلاش 12 برشکار و پنج قرار دهنده که برای هفت ماه به صورت تمام وقت مشغول به این کار بوده اند می شود.


Hublot's 5 million US Dollar Watch ساعت پنج ملون دلاری هابلوتدر صورتی که در تصور آن هستید که چه ثروتی به این ساعت منتهی شده، کمی تحقیق آشکار کرد که هابلوت در سال 2008  توسط                                        LVMH Louis Vuitton S.A./Moët Hennessy، یک مجموعه ی فرانسوی نوشیدنی، زیور آلات و پوشاک، و دارای بیش از 40 درصد سهام که در اختیار کریستین دیور (Christian Dior) – که آن هم یک گروه محصولات لوکس می باشد – خریداری شده است. واضح است که دیگر کمبود بودجه ای در اینجا معنی نخواهد داشت.


Hublot's 5 million US Dollar Watch ساعت پنج ملون دلاری هابلوتHublot's 5 million US Dollar Watch ساعت پنج ملون دلاری هابلوتهاور گلاس (Hour Glass) یک فروشنده ی ساعت های لوکس در سنگاپور، این اثر را در اختیار خود گرفته و قصد دارد تا آن را در فروشگاه های آسیایی خود به نمایش بگذارد. اگر شما  نیز قصد آن را دارید تا نگاهی به این ساعت بیندازید؛ ظاهرا شرایط تنها ایجاد می کنند که با ثروت بیگانه نباشید.

Hublot's 5 million US Dollar Watch ساعت پنج ملون دلاری هابلوت
 

ساعتی با ارزش 5 میلیون دلار
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم