ساعت های توربیلون ترانسفورمرز مموریجین با اپتیموس پرایم و بامبل بی + ویدیو

حالت مطالعه
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

این کالکشن نسخه ی محدود ساعت توربیلون ترانسفرمرز مموریجین (The Limited Edition Memorigin Transformers Tourbillon Watch Collection) است. در ابتدا توربیلون برخاستن شوالیه ی سیاه بتمن مموریجین (Memorigin Batman The Dark Knight Rises Tourbillon)، توربیلون سوپرمن ممورجین (The Memorigin Superman  Tourbillon) و حالا ما یک ساعت مجهز به تئربیلون را داریم که یا با اپتیموس پرایم است یا همراه بامبل بی.


مموریجین یک ساعت سازی مستقر در هنگ کنگ است که به عنوان بخشی از ساعت های در حال ظهور چینی است که از دو سال پیش تا به حال از آن مطالبی را شنیده ایم. در حالی که چین در پایین ترین جای جدول از لحاظ داشتن ساعتهای ارزان قیمت قرار دارد، آن ها بخشی در حال توسعه  را در رابطه با ساعت های پیشرفته نیز دارا می باشند. بسیاری از این ساعت های مکانیکی جالب چینی توسط چین و برای چین ساخته شده اند، و برخی از آن ها نیز در حال باز کردن راه خود به بخش های دیگر آسیا، اروپا و ایالات متحده هستند.


با نمایی از اپتیموس پرایم و بامبل بی در ترانسفورمرز بر روی صفحه ی ساعت، شاید به نظر برسد که استفاده از چنین زمینه هایی بر روی ساعتی دارای توربیلون مسخره باشد. اما باید متذکر شد که این ها ساعت های چندصد هزار دلاری یا هیچ چیزی مشابه آن نیستند. خیر، و برند هایی مانند مموریجین در حال ساخت محصولاتی هستند که هدف آن ها نسل جوانی است که بلاخره توانسته اند بر روی پای خود بایستند و یا گاهی کمی از خانواده دریافت می کنند تا بتوانند برای مواردی که از آن ها الهام می گیرند هزینه کنند.


باید در نظر داشت که ساعت ها هم در نهایت با یک درصد بالایی نمایش دهنده ی هنرها – که می توان آن ها را به دست کرد - هستند، و ما معمولا اطراف خود را با هنر هایی پر می کنیم که در دورانی که در آن به آنچه که حالا به آن تبدیل شده ایم، به ما شکل داده اند. پس واضح است که برای مردمی که با ترانسفورمرز بزرگ شده اند یا حالا آن را در رسانه های پرطرفدار جالب می بینند، کالکشن توربیلون ترانسفورمرز مموریجین شاید چندان هم عجیب نباشد.


دو ساعت توربیلون ترانسفورمرز مموریجین در پهنیی با 43 میلی متر که یا پولیش شده اند (برای نسخه ی اپتیموس پرایم) و یا در سیاه آبکاری شده اند (برای نسخه ی بامبل بی) موجود هستند. صفحه ی اصلی با لیزر برش خورده و شکل گرفته تا به شکل صورت ترانسفورمرز مورد نظر درآید. سفایر آبی طبیعی و یا الماس های زرد برای چشم ها و همینطور برای برخی از عقربه ها به کار گرفته شده اند.

در داخل سری ساعت های ترانسفورمرز مموریجین، کالیبر مکانیکی دست-کوک ساخت چین HB 0626 مموریجین با توانایی ذخیره سازی انرژی تا 40 ساعت که در 4 هرتز کار می کند، قرار دارد.موتور زمان و یک توربیلون 60 ثانیه ای را در اختیار می گذارد. کیفیت و دقت آن با بسیاری از توربیلون های پیشرفته ی ساخته شده در سوئیس قابل رقابت نیست، اما مموریجین در حال حاظر برای آن تلاش نمی کند. همان ماجرایی که در رابطه با بسیاری از ساعت های پیچیده ی چینی در حال حاظر وجود دارد، در اینجا نیز صدق می کند، آن ها در تلاشند تا قیمت های سوئیسی را با بیشترین حاشه های ممکن کنار بزنند.

با تمامی این ها، مقایسه ی توربیلون های سوئیسی با توربیلون مموریجین به شکلی خنده دار است. مموریجین متوجه ارزش گویایی و هنری یک توربیلون است. برای آن ها بازی با این طرح ها از کنار زدن توربیلون سوئیسی جالب تر است. و نا گفته نماند که مموریجین تنها ساعت های توربیلون تولید می کند.


اگر شما نیز از ایده ی یک توربیلون جالیب با بهایی بسیار کمتر از هر توربیلون اروپایی لذت می برید، مواردی که موریجین در اختیار شما قرار می دهد یک انتخاب خوب است. همچنین، ایجاد چهره ی ترانسفورمرز بر روی صفحه ی ساعت به زیبایی کار شده است، بند های ست شده با آن نیز زیاد بد نیستند. مموریجین تنها 50 عدد از هر نسخه تولید خواهد نمود که ظاهر های اپتیموس پرایم و بامبل بی را خواهند داشت. قیمت آن ها نیز هر یک $5,523 دلار آمریکا یا $42,800 دلار هنگ کنگ خواهد بود.


ویدیوی کالکشن توربیلون ترانسفورمرز مموریجین:

 

*کیفیت های مختلف ویدیو در گالری فیلم و عکس، بخش اخبار و رویداد های ساعت، با نام همین خبر موجود هستند.

ساعت های توربیلون ترانسفورمرز مموریجین با اپتیموس پرایم و بامبل بی + ویدیو
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم