ترکیب ساعت مچی با داستان های اسطوره ای -ساعت شورش

حالت مطالعه
دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:


 

با ترکیب مقداری زمینه ی علمی تخیلی و کتاب های داستان مصور، سرکش T-1000 یک آمیزش فرهنگ غیر متمرکز مردانگی، و طولانی ترین قابلیت ذخیره سازی انرژی جهان در یک موتور مکانیکی می باشد.


زمانی که T-1000 چند سال پیش به نمایش درآمد، توانایی طولانی ترین ذخیره سازی انرژی خود را در 1000 ساعت به رخ کشید. آن بیش از 40 روز انرژی می باشد، و در ای لانژه و سون لانژه 31 (A. Lange & Sohne Lange 31) و یاکوب و شرکت کونتین (Jacob & Co. Quenttin) می تپد. T-1000 شش فنر اصلی را برای این کار در اختیار دارد. آنها در موازات توسط یم سیستم زنجیری  کوک می شوند و مخصوصا شیب دار در آمده اند تا دقت را افزایش دهند. گرچه، این ساعت یک گشتاور بزرگ دارد (به این معنی که دقت آن به اندازه ی زیادی بالا و پایین می رود). حتی نمی توان فکر آن را کرد که این ساعت را چطور کوک می کنند. اگر این ساعت دارای یک کوک متصل به تاج خود نباشد به جرات می توان گفت که زمان استراحت خود را باید صرف کوک آن کنید.

در حقیقت ربلیون (Rebellion T-1000 Gotham Watch) به این بخش نهایی فکر کرده. در پشت بدنه یک سیستم اهرم مانند قرار دارد که شما می توانید از آن برای کوک موتور استفاده نمایید. به نظر می رسد که این ده برابر توان کوک را، با فراهم آوردن امکان کوک سریعتر دارا است. بسیار جالب است، به جز اینکه شما می بایست ابتدا ساعت را از دست خود در بیاورید تا بتوانید از این روش برای کوک استفاده نمایید.

نوع خطی موتور و اساس نشان دادن ساعت بی شک ما را به یاد ساعت کبستان (Cabestan) می اندازد. ربلون این کار را به زیبایی آن انجام نمی دهد، اما در شیوه ای سخت و صنعتی این کار را انجام می دهد. این یک ساعت برای بتمن نیست، یا مرد آهنی، یا بیشتر ابر قهرمان های داستان ها. بلکه بیشتر به نظر می رسد که این ساعت شخصیت های منفی این داستان ها است. به نظر می رسد که یک تانک و یک اره برقی دست به دست هم داده اند تا یک فیلم اکشن جدیدی را بسازند.

بدنه ی گاتهام T-1000، 52.2 میلی متر پهنا دارد که یا در تیتانیم طبیعی و یا در تیتانیم DLC سیاه می باشد. تاکید های قرمز و مشکی نیز بسیار جالبند. بر اساس گفته ی یک سایت ساعت، در اینجا خبری از توربیلون نیست (که شاید این خود یک چیز خوب است)، اما یک چرخ تعادل نمایان زیبا وجود دارد. باید ربلون را برای ساخت ساعتی نه تنها مانند کتاب های مصور جوانان، بلکه همینطور ایجاد آن در اطراف یک موتور که لیاقت مکانیکی نامیده شدن را دارد – با نادیده گرفتن نه چندان کارآمد بودن آن در دنیای واقعی -، تشویق نمود. گاتهام T-1000 به تنها 25 قطعه محدود خواهد بود. شما حتی می توانید رنگ موتور آن را نیز انتخاب کنید (قرمز، بنفش، آبی، طلایی، و یا سیاه). قیمت ربلیون  گاتهام T-1000 بیش از $100,000 خواهد بود.


ترکیب ساعت مچی با داستان های اسطوره ای -ساعت شورش
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم