نگاهی به ساعت مسابقه ای هیستوریادور کوروو وای سوبرینوس - Cuervo Y Sobrinos Historiador Racing

حالت مطالعه
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

اخیرا متوجه شده ایم که برند ساعت کوئروو وای سوبرینوز (Cuervo Y Sobrinos) رالی خود را برگزار کرده. بله، و آن ها  نام آن را کاپ کوروو سوبرینوز گذاشته اند. و دومین کاپ نیز در ماه ژولای همین امسال، با برجسته ساختن گروهی از ماشین های قدیمی که از میلان ایتالیا، به بورمیو (Bormio) در مدت زمان سه روز رانده می شوند، برگزار خواهد شد. این زمان سنج مسابقه ای هیستوریادور کوروو وای سوبرینوس (Cuervo Y Sobrinos Historiador Racing) با رفرنس 3195.1RC14، ساعت رسمی این رویداد است و تنها به 70 عدد محدود است.

جام کوروو وای سابرینوز موردی است که رئیس برند آقای مارزیو ویلا (Mr.Marzio Villa)، در رابطه با آن بسیار حساس است. به عنوان یک ماشین دوست مشتاق (بسیار طرفدار ماشین های قدیمی)، ویلا عاشق ایده ی خوش گذرانی در رالی آخر هفته، ماشین ها، و ظرافت موجود در نواحی شمالی ایتالیا است. احتمالا یک رویداد جالب خواهد بود (البته به راننده و ماشینی هم که شما طرفدار آن هستید ممکن است بستگی داشته باشد)، و اگر شما یکی از راننده های آن هستید، به طور خودکار یکی از این ساعت های مسابقه ای کوئروو وای سوبرینوز هیتوریادور دریافت خواهید نمود. در حقیقت، بر اساس کوئروو وای سابرینوز، یک راننده ی این رالی بودن تنها راه دریافت یکی از این ها است.

منحصرا این ساعت مسابقه ای کوئروو وای سابرونوز هیستوریادور که تصویر آن را مشاهده می کنید، یک مدل پیش ساخته است و مدل های نهایی آن هر یک شماره ی مختص ماشین هر مسابقه دهنده را بر روی صفحه های خود دارند. در پیرامون صفحه، شما می توانید جمله ی "کالکشن مسابقه ای 2014" (Racing Collection 2014) را مشاهده کنید. و مرکز صفحه ی اسکلت بندی شده یک لوگوی جام ک.ئوو وای سابرینوز را در زیر لوگوی برند دارد. البته، صفحه قرار بوده است که با اشکال مسابقه ای و اسکلتبندی شدن به نوعی فراتر باشد. در صفحه با این پره های بسیار سعی بر این شده تا نمایی از چرخ های ماشین های قدیمی و کلااسیک ایجاد شود.

بی آنکه هدف آن فروش در بازار باشد، صفحه ی ساعت مسابقه ای هیستوریادور کوئروو وای سابرینوز یک زمینه ی جالب از تنوع کالکشن هیستوریادور که جایگاه کلاسیکی گرفته را ارائه می دهد. ساعت 40 میلی متر پهنا در استیل دارد، و نسبتا باریک است، در تنها قطری با 10.40 میلی متر. به کمک گوشه ها که هرکدام به وسعت جای گرفته اند، بدنه بر روی سمت بزرگتر قرار می گیرد. در درون ساعت مسابقه ای هیستوریادور کوئرو وای سوبرینوز یک موتور اتوماتیک با کالیبر CYS 5102 خای گرفته، که اساسش Sellita SW200 یا ETA 2824-2 اتوماتیک با گردنده ی کوئروو وای سوبرینو است. کالکشن ساعت هیستوریادور یک دامنه ی بزرگی از مدل هایی با ظاهر کلاسیک را دارد، که شامل موتور های متنوعی شامل سه دسته ای و کرونوگراف است.


ساعت های انحصاری این چنینی جالب هستند زیرا کسی نمی داند که مردم در آینده چگونه در مورد آن فکر خواهند کرد. کوئروو وای سابرینوز به وظوح قصد بر فروش این محصول در بازار های معمولی ندارد، بلکه چنین طراحی منحصر به فردی تنها به این دلیل انجام گرفته تا راننده هایی که هزینه ای را پرداخت می کنند تا در رالی کلاسیک کوئروو وای سابرینوز شرکت  کنند آن را دریافت کنند.

حالا آیا این ساعت یک مورد جالب برای کلکسیون دارها در آینده خواهد بود؟ آیا به فراموشی سپرده خواهد شد و کسی دیگر آن را به خاطر نخواهد آورد؟ هر چیزی ممکن است، اگر شما به ارزشمند ترین ساعت هایی که در بازار کلکسیون دارها هستند نگاهی بیاندازید، متوجه خواهید شد که بسیاری از آن های ساعت هایی هستند که در بازار های معمولی فروخته نشده اند. البته، مدل های معمولی دیگری از هیسوریادور کوئروو وای سابرینوز موجود هستند. یک قطعه ساعت مشابه این (با یک صفحه ی رایج تر) در بازار بهایی برابر $3,000 دارد.

نگاهی به ساعت مسابقه ای هیستوریادور کوروو وای سوبرینوس - Cuervo Y Sobrinos Historiador Racing
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم