رونمایی از ساعت منحصر به فرد افسانه ی پارمیژیانی بوگاتی - Parmigiani Bugatti Mythe

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

قطعه ی زمان سنج افسانه ی پارمیژیانی بوگاتی (Parmigiani Bugatti Mythe) یکی از سه قطعه ساعت منحصر به فردی خواهد بود که در آخر این هفته در رویداد های نمایشگاه ماشین ساحلی پبل (Pebble Beach Auto Show, Concours de Elegance) از آن رونمایی خواهد شد، تا به جشن گرفتن ده سالگی همکاری پارمیژیانی و شرکت پیشرفته ی خودرو سازی بوگاتی (Bugatti) کمک کند. سال 2004 بود که اولین ساعت پارمیژیانی بوگانی عرضه شده، و از آن زمان ما دامنه ی گسترده ای از زمان سنج های  سطح بسیار پیشرفته را که تحت موافقت رسمی همکاری بین این دو برند تولید شده اند، شاهد بوده ایم.


در حالی که تنوع بسیاری از ساعت های پارمیژیانی بوگاتی در طول سال ها بوده اند، ساعت جدید افسانه ی بوگاتی به پارمیژیانی بوگاتی اصلی Type 370 مرتبط می شود. به وجود آمده در دوره ی بزرگترین طراحی های آزمایشی، هدف Type 370 یک ساعت زیبا و متفاوت رانندگی بود، ایده ای که هنگامی که به دست شده است بیننده بتواند آن را از کنار ببیند. موتور به شکلی طراحی شده تا افقی قرار بگیرد، و تمامی بدنه به منظور یاد آوری از جلو و قسمت موتور ماشین کلاسیک بوگاتی طراحی شده بود.

چه از کنار و چه از بالا دیده شود، افسانه ی پارمیژیانی بوگاتی سنت بوگاتی Type 370 را به جهت ارائه کردن نمایی دوست داشتنی موتور از درون پنجره کریستال سفایر به همراه دارد. از بالای ساعت، شما می توانید نمایش دهنده ی ذخیره ساز انرژی و یک موتور که برای کم و بیش تنها نشان دادن ساعت و دقیقه به شکل قابل توجهی پیچیده است را مشاهده کنید.

در درون افسانه ی پارمیژیانی بوگاتی یک موتور کوک دستی با کالیبر بومی PF370 به همراه توانایی نگه داری انرژی برای 10 روز و 314 قطعه وجود دارد. در 3Hz عمل می کند، و دید آن در درون بدنه بسیار جذاب است. بدنه بسیار راحت تر از آنچه که تصورش را می کنید بر روی دست می ماند. اگرچه که خوانده شدن عجیب آن از پهلو و طراحی منحصر به فردش نباید از قلم بیافتند. برای بوگاتی، افسانه ی پارمیژیانی در بدنه ی طلای سرخ 18 عیار و برخی نقاط سیاه در روتنیم (Ruthenium) تولید شده. بدنه 32.4 میلی متر پهنا، 52.5 میلی متر درازا، و از مچ دست 18.6 میلی متر ارتفاع دارد.


مورد خاص تری که در رابطه با افسانه ی پارمیژیانی بوگاتی وجود دارد خط های بر روی صفحه و جلوی ساعت هستند، این خط ها، البته، به جهت بر انگیختن ظاهر کلاسیک میله های ماشین بوگاتی هستند. یا دقیقتر، طراحی میله های ماشین های مشهور Type 57 بوگاتی. دیزاین جالب است، و البته چنین چیزی هم با توجه به چنین ساخت منحصر به فردی منطقی به نظر می رسد.


 

مدل دنباله رو ساعت Type 370 پارمیژیانی یک یک کالکشن ساعت از-پهلو-خوانده-شدنی از مدل بود مانند پارمیژیانی سوپر اسپرت (Parmigiani Bugatti Super Sport). هر یک از این ساعت ها به دلیل طراحی بسیار مجزا و آزمایشی خود قابل اشاره هستند. همیشه پارمیژیانی به دلیل انتخاب مسیر های نادر تر در ساخت زمان سنج ها ستوده شده است.


باری دیگر، برای ایجاد یک حرکت بزرگ، پارمیژانی از ذکاوت خود استفاده کرده تا طراحی های سنتی خود را با موارد جالبی همچون افسانه ی بوگاتی در هم آمیزد. و ما مشتاق خواهیم بود تا شاهد این باشیم که دیگر چه دو قطعه ی بی نظیری پارمیژیانی بوگاتی، به عنوان کامل کننده های ساعت های بی همتای سه تایی که برای جشن دهمین سالگردشان با بوگاتی، به زودی رونمایی خواهند کرد. قیمت ساعت افسانه ی پارمیژیانی بوگاتی $430,000 می باشد.


رونمایی از ساعت منحصر به فرد افسانه ی پارمیژیانی بوگاتی - Parmigiani Bugatti Mythe
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم