ورود هوبلو به لیگ ملی فوتبال آمریکا با حمایت تیم گاوچران های دالاس

حالت مطالعه
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

تنها پس از گذر چند سال از آغاز حمایت هایش در آمریکا – شامل توافق های حمایت با تیم های بسکتبال گرمای میامی (Miami Heat) و ماهی های دریاچه ی لس آنجلس (Los Angeles Lakers) – دیروز هوبلو (Hublot) قرارداد ویژه ی خود را با تیم گاوچران های دالاس (Dallas Cowboys)، یک تیم بزرگ فوتبال آمریکایی که پنج بار قهرمان جام سوپر بوول (Super Bowl) شده اعلام کرد.

هوبلو این ادعا را دارد که اولین برند لوکسی است که "دنیای بسکتبال آمریکا را در سال 2011 بر گرفته" هنگامی که با تیم های دارای سهام قیمتی نام برده شده قرار داد همکاری را امضا کرد، و با اعلام دیروز آن ها بر همکاری جدیدشان با کاوبوی های دالاس، آن ها شاید این ادعا را پیدا کنند که "اولین برند لوکسی هستند که وارد دنیای فوتبال آمریکا می شوند". از یک سو این حرکت نشان دهنده ی آن است که هوبلو – و LVMH – هنوز قابلیت بزرگی در بازار یابی های این چنینی در ایالات متحده می بینند، و از سوی دیگر، این کار سه تا از نسخه های محدود گذشته ساعت را باز می گرداند.

تمامی برند ها تمایل به این دارند تا چنین قرارداد هایی را با نسخه های محدود قطعه ها مختص شرایطی از این قبیل جشن بگیرند. و همانطوری هم که انتظار آن می رود، هوبلو بر این تلاش است تا دامنه ی گسترده تری را نه با یک بلکه با سه ساعتی که جزیی تغییر داده شده اند را در بر گیرد. برای ابتدا، یک ترکیب کلاسیک قطعه ی کاوبوی های دالاس (Classic Fusion Dallas Cowboys piece) در نسخه های مردان (همانطوری که در تصویر مشاهده می کنید) و خانم ها، همچنین یک نسخه ی سنگین تر از قدرت پادشاه کاوبوی های دالاس (King Power Dallas Cowboys). واضح است که، همگی آن ها از یک نشان نقره ای و آبی تیم فوتبال کاوبوی های دالاس برخوردار هستند و تعدادی جزییات کوچکتری که متعلق به تیم هستند.

هر سه ساعت به تنها 50 قطعه محدود خواهند بود و تمامی آن ها نماد ستاره ی کاوبوی های دالاس را در موقعیت ساعت 5، برای یاد آوری پنج بار قهرمانی این تیم در سوپر بوول خواهند داشت. آن خیلی کوچک خواهد بود اما افزودنی خردمندانه که طرفداران تیم قدر آن را خواهند دانست. اگرچه عجیب خواهد بود که اگر تیم کاوبوی های برای بار ششم برنده ی فصل آینده در این مسابقات شود.

همان گونه که ذکر شد، ساعت های آقایان شامل پهنای 45 میلی متری ترکیب کلاسیک در تیتانیم و پهنای 48 میلی متری نسخه ی قدرت پادشاه در بدنه ی سرامیکی تغییر یافته (Micro-blasted) می باشند. هر دو پشت شفاف دارند که موتور های اتوکاتیک کرونوگراف را به نمایش می گزارد، و نسخه ی زنانه ی ترکیب کلاسیک در 42 میلی متر دارای بدنه ی سرامیکی، پشت بدنه ی سخت و یکنواخت و حلقه ی الماس کاری شده است.

ساعت های نسخه ی محدود کاوبوی های دالاس به شکل انحصاری در بازار دالاس فروخته خواهند شد، هم در بوتیک هوبلو در دالاس و هم در یک "مکان تازه بازگشایی شده" در سالن صاحب کاوبوی ها در استادیوم AT&T. طبق معمول، هوبلو کمی وزن بر سه نسخه ی محدود ساعت ها اضافه کرده به همراه شیوه ای در بازار یابی که انتظار آن از هوبلو می رفت (که بسیار هم موفق است)، همانطور که برند حالا شریک حقوق نامگذاری ورودی پارکینگ VIP استادیوم کاوبوی های دالاس نیز هست، ساعت های هوبلو دیوارهای استادیوم را خواهند آراست و نمایشگر HD در بالای زمین از ساعت هوبلو برای شمارش های معکوس قبل از بازی در تمامی بازی های میزبان برخوردار خواهد بود.

با این شراکت جدید بین برند و تیم فوتبال کاوبوی های دالاس، هوبلو یک امتیاز بزرگ را بدست آورد. البته، هوبلو و طرح "ترکیبش" (Fusion Concept) در آمیختن مواد مختلف جدید با طراحی های مجزا و محکم، یک عنصر مهم در موفقیت آن ها بوده، اما این استراتژی بازاریابی تهاجمی آن ها است که برند را به جلو سوق داده است. این استراتژی ای است که به وضوح بسیاری را از برند دور ساخته، اما در همین حال یک پیروزی بزرگی را به ارمغان آورده – یک معامله ی پر سود – که برند هنوز در صدد برخورداری از آن است.

هر سه ساعت در جعبه ای بسته بندی شده اند که از استادیوم لوکس AT&T الهام گرفته و شامل یک کلاه کوچک برای طرفداران پرو پا قرص است. و آن ها در زمان بازی روز شکرگزاری سالیانه ی کاوبوی ها و فصل تعطیلات عرضه خواهند شد. قیمت رسمی برای ترکیب کلاسیک کاوبوی های دالاس ref. 525.NX.0179.LR.DCW14) $18,300، برای نسخه ی زنانه ref. 541.CN.1179.LR.1204.DCW14) $20,000 است هنگامی که برای ساعت توان پادشاه کاوبوی های دالاس ref. 703.CL.1179.LR.DCW14) $25,200) می باشد.

ورود هوبلو به لیگ ملی فوتبال آمریکا با حمایت تیم گاوچران های دالاس
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم