افزایش فروش 26 درصدی فردریک کنستانت ژنو در نیمه ی اول سال 2014، به همراه تصویر پس زمینه

حالت مطالعه
یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

ژنو، آگوست 2014 – ساعت ساز سوئیسی فردریک کانستنت ژنو (Fredrique Constant Geneve) نتایج رکورد نیمه ی اول سال خود را در مقایسه با سال 2013، 26% اعلام کرد.

پیتر استاس (Peter Stas)، موسس و رئیس فردریک کانستنت می گوید: " ما به پی بردن به بهترین نیمه ی سال خود تا به حال مفتخریم، این به شفافیت اثبات می کند که پیشنهاد محصولات ما – لوکس قابل دسترس (Accessible Luxury) – به داشتن پتانسیل بالای خود ادامه می دهد. طرح اولیه در پشت برند، تولید ساعت های ساخت سوئیس، با کیفیت و خلاقانه در قیمت های معقولی بود که به مردم بیشتری اجازه ی آن را می داد تا از موارد لوکس لذت ببرند. هنوز هم امروزه، همین ماموریت است که شور و علاقه ی ما را ایجاد می کند. ما می خواهیم از این موقعیت استفاده کنیم تا از تمامی شما شریکان بین المللی بابت تمامی پشتیبانی بی وقفه ای که برای فردریک کانستنت داشتید تشکر کنیم"

پیتر استاس افزود: "ما یک افزایش قابل توجهی در فعالیت بیشتر محدوده های خود در سال 2014 داشته ایم،. با موقعیت لوکس قابل دسترس خود، ما سهم خود را در بازار دلار ایالات متحده از 1,000 بخش به 5,000 بخش به دست آوردیم. فردریک کنستانت در ژاپن، کره ی جنوبی، استرالیا، ایالات متحده و کانادا پیشرفت خوبی داشته، که انتظار می رود تا به روند خود در نیمه ی دوم سال 2014 ادامه دهد"

امسال، فردریک کنستانت دهمین سالگرد موتورهای دست ساز بومی خود را از سال 2004 جشن می گیرد، فردریک کنستانت زمان سنج هایی را عرضه می کند که موتور های آن ها ساخته ی خود آن ها است و خود ان ها نیز وظیفه ی سر هم سازی آن ها را بر عهده داشته اند. شرکت 15 کالیبر بومی را از جمله آخرین آن ها تولید شده در سال 2014 ساخته: ساخته ی ضربان قلب FC945* به همراه چرخ دنگ سیلیسیمی، لنگر سیلیسیمی و فلات سیلیسیمی برای دقت و اعتبار بیشتر.

*the Heart Beat Manufacture FC-945

 

پیتر استاس می گوید: "در منظر شروع خوبمان در امسال و برنامه های پر قدرت، تمرینات، و فعالیت های ترویجی، به خوبی عرضه ی محصولات جدید، انتظار می رود تا افزایش فروش در تمامی امسال رخ دهد. در 25 سال گذشته، فردریک کنستانت افزایش های سالیانه 15-25% را تجربه کرده است. امسال، صادرات ساعت سوئیسی در واقع با یک رقم افزایش خواهند داشت، و ما از بازار پیشی خواهیم گرفت."

 

برای دریافت تصویر پس زمینه یا والپیپر بر روی عکس کلیک کنید

Frederique Constant Heart Beat Manufacture FC-945MC4H9 with Silicium Escapement Wheel, Silicium Anker and Silicium Plateau. Limited Edition 888 pieces.

افزایش فروش 26 درصدی فردریک کنستانت ژنو در نیمه ی اول سال 2014، به همراه تصویر پس زمینه
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم