ساعت توربیلون اسطوره ی روشن مارتین - Roshan Martin Légende Tourbillon Watch

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

در رابطه با بازار، قیمت ساعت ها گاهی بالا می رود و گاهی هم پایین (به نوعی). با اینکه ما نمی توانیم با اطمینان بگوییم، اما جرات آن را می کنیم تا حدس بزنیم که در پانزده سال گذشته فعالیت و تفاوت بیشتری در قیمت ساعت ها در مقایسه با بقیه ی دوران بوده. کجای تاریخ ما می توانستیم یک ساعت هم با $1 تهیه کنیم هم با بیش از 1 ملیون دلار؟ در حالی که بازار در حال تطابق با ساعت های بسیار گران قیمت است، شما هیچ وقت دست از بلند پروازی بر نخواهید داشت. طراح ساعت روشن مارتین (Roshan Martin) کالکشن خود، نسخه ی بسیار محدود توربیلون اسطوره ی روشن مارتین (limited edition Roshan Martin Légende Tourbillon) را آغاز می کند، به همراه قیمت ها، از بیش از 500,000 فرانک سوئیس تا بیش از 1,000,000.

جذاب و الهام گرفته از " ساعت های موزه (museum watches)"، توربیلون اسطوره ی روشن مارتین یک ادای احترام بسیار پیشرفته است به برخی از بزرگترین ساعت های طراحی کلاسیک تاریخ. ساعت های توربیلون اسطوره ی روشن مارتین با کالیبر انحصاری موتورهای کوک دستی زمینه ی توربیلون RM10-TEP کار خود را آغاز می کند، که همان ها هستند که بسیاری از صفحه های ساعت توربیلون اسطوره ی روشن کارتین را می سازند.


موتور (گفته شده که ضخامت آن تنها 2.8 میلی متری می باشد) دارای نگه دارنده ی انرژی 55 ساعته هستند که در 18,000 bph عمل می کند. صفحه نمای یک توربیلون بسیار زیبا پایان یافته را در سمت چپ به نمایش می گزارد، و یک صفحه ی کناری برای ساعت ها و دقیقه یا در سمت راست. در زیر نمایش زمان استوانه ی فنر اصلی قرار دارد که همانطور که توسط دسته ی ساعت آن را کوک می کنید می گردد.

هنگامی که موتور زمان را در اختیار می گزارد، زیبایی هنری آن نیز نمایان است. تمامی ساعت گفته شده که در ضخامت بسیار باریک 5.7 میلی متری است، و باز هم صفحه یک عمق بسیار شگفت انگیزی در خود دارد. اگر ساعت نهایی به خوبی طرح های داده شده باشد، صفحه های قطعه های توربیلون اسطوره ی روشن مارتین بسیار زیبا خواهند بود.


خوشبختانه روشن مارتین یک بدنه ی بسیار باریک را با اندازه ی خوب پهنا در 43.5 میلی متر که هم کلاسیک و هم مدرن است ترکیب کرده است. باید به خوبی به قالب خمیده ی آن بیاید، اما دوباره، در این قیمت ها، هنوز در آن تردید وجود دارد که مردم توربیلون اسطوره ی روشن مارتین را برای ظاهر جالبش تهیه کنند.


محدود شده تنها به 10 قطعه، بسیار جالب است که تنوع های اشکال بدنه که در آن ها موجود هستند را می بینیم. به علاوه ی فلزهای گران قیمت مانند طلای سرخ 18 عیار و پلاتین، روشن مارتین تعدادی از ساعت های توربیلون اسطوره ی روشن مارتین را در کربن خواهد ساخت (که، عجیب یا منطقی، بسیار فراتر از نسخه های طلای سرخ و یا پلاتین که با الماس پوشیده نشده اند قیمت خورده است).


روشن مارتین نام تازه در دنیای ساعت های لوکس است اما کیفیت طراحی آن رد خور ندارد. البته که قیمت های توربیلون اسطوره ی روشن مارتین نیز به نوعی "اسطوره ای" هستند. و شرکت نیز تنها به چند مشتری نیاز دارد تا کار خود را آغاز کند. جدای از آن، ما یاد آور می شویم که مردمی که در باره ی قیمت های سوئیس می دانند، کار آن ها در کالاهای مصرف کننده، سرویس ها، و مخصوصا وقتی که صنعت ساعت سازی در میان باشد ختم نمی شود، و آنها در کشور های ساعت ساز بسیار گران قیمت هستند.


ما مشتاق آن خواهیم بود تا روزی یکی از این ساعت های توربیلون اسطوره ای روشن مارتین را از نزدیک ببینیم، و همیشه خوشنود خواهیم بود تا ایده های تازه یا روش های بیان اصل بازسازی کلاسیک را در ساعت مچی ببینیم. قیمت های توربیلون اسطوره ی روشن مارتین از این برند به قرار زیر هستند:


- Légende Tourbillon Platinum Version without diamonds : 550,000 CHF
- Légende Tourbillon Rose Gold Version without diamonds : 510,000 CHF
- Légende Tourbillon Platinum Version Full Snow Brilliant set : 650,000 CHF
- Légende Tourbillon Platinum Version Fullset Princesses : 1,100,000 CHF (2 pieces only worldwide)
- Légende Tourbillon Rose Gold Version Fullset Princesses :  1,000,000 CHF (2 pieces only worldwide)
- Légende Tourbillon CARBON : 850,000 CHF (Limited to clients taking the 1 Platinum and 1 Rose Gold in a box of 3 pieces - Limited Edition)
 

ساعت توربیلون اسطوره ی روشن مارتین - Roshan Martin Légende Tourbillon Watch
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم