معرفی کالکشن جدید فردریک کنستانت – Classic Slimline Automatic Collection

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:


زمانی که چیزی چنین خوب، شیک و بی انتها به نظر میرسد، قطعا باید گران قیمت نیز باشد، درست است؟ خوب، طراحان در ساعت سازی سوئیسی فردریک کنستانت (Fredrique Constant manufacture) استعداد های پر مایه ی خود را باری دیگر برای استفاده ای کارآمد به کار گرفتند.


نتیجه؟ دامنه ی از ساعت هاییست که به اسطلاح آمریکایی ها  "ملیون دلاری به نظر می رسد (Looks like a million bucks)". البته در مورد کالکشن جدید خط کلاسیک باریک اتوماتیک (Fredrique Constant Classics Slimeline Automatic Collecition) تنها ظاهر زیبای ساعت نیست که توجه همه را به خود جلب خواهد کرد، مبلغ ان نیز باعث خواهد شد تا دوباره از آن مطمئن شوید.


با طراحی عالی شروع می کنیم. باید گفت که توصیف این ساعت ها به عنوان "ساده اما برازنده (Simple yet elegant)" به شدت بی عدالتی است. اولین مدل های جدید، FC-306MC4S35، با یک بدنه همراه صفحه ای از طلای زرد در آن، عرضه می شود. قطر بدنه 39 میلی متر می باشد، اما به شکل غیر قابل باوری نیز باریک می باشد (7.7 میلی متر)، شما در تعجب خواهید بود که چگونه چنین ساعت هایی می توانند تا 30 متر زیر سطح دریا نیز ضد آب باشند و اینکه مهندسین فردریک کنستانت چگونه توانسته اند موتور اتوماتیک 25 جواهری FC-306 را به همراه 28,800 ضربه در ساعت و قابلیت نگه داری انرژی برای 42 ساعت، در آن جای دهند.


شما در حقیقت می توانید داخل در حال کار این قطعه ی برازنده را از درون پشت شفاف بدنه مشاهده کنید. یک صفحه ی ظریف از نقره به همراه تزیین زیر و رو کاری شده (guilloche decoration) در مرکز که تضاد زیبایی با صفحه ی طلای بدنه ایجاد می کند. قابلیت ها شامل ساعت و دقیقه، به همراه نمایش دهنده ی تاریخ در موقعیت ساعت 3، اعداد رومی بر روی هر دو مدل که ظاهر کلاسیک بی پایانی به نما می دهند، و یک بند چرم کروکودیل که مجموعه را کامل می کند می شوند.


ساعت دوم در کالکشن جدید خط کلاسیک باریک اتومالتیک، FC-306MC4S36 می باشد. این مدل از یک بدنه ی با دست پلیش شده ی درخشان از فلز ضد زنگ ساخته شده است که به زیبایی با صفحه ی نقره ای و تزیین ظریف زیر و رو کاری شده در هم می آمیزد. بند چرم سیاه و خالص کروکودیل نیز صفحه و بدنه ی نقره ای و فلزی را بیش از پیش کامل می کند.


حال که شما می دانید این زمان سنج ها چه ظاهر خوبی خواهند داشت، احتمالا مشتاق خواهید بود که قیمت ان را نیز بدانید. فردریک کنستانت همچنین همیشه به خود از این جهت افتخار می کرده که تشریفات قابل تقبل را عرضه می کند، اما کالکشن جدید کلاسیک خط باریک کلاسیک این را بیش از پیش به مرحله ای فراتر رسانده. نسخه ی فلز ضد زنگ در قیمت 1,550 CHF عرضه خواهد شد، در حالی که نسخه ی دارای صفحه ی طلای به کار برده شده بهایی تنها برابر با 1,750 CHF دارد. اگر شما طراحی و ویژگی های این زمان سنج های جدید را با "رقبای" فردریک کنستانت مقایسه کنید متوجه خواهید شد که آن قیمت ها چه جالب هستند، و شاید شما را در این فکر فرو ببرند که "رقبا؟ کدام رقبا؟"


برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت فردریک کنستانت در آدرس زیر مراجعه کنید:
www.fredrique-constant.com
 

معرفی کالکشن جدید فردریک کنستانت – Classic Slimline Automatic Collection
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم