کالکشن زنانه ی "باریک وجه ماه" فردریک کنستانت + تصاویر پس زمینه

حالت مطالعه
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

عجایب ماه، درخشان زرد طلایی، تلالو مادر مروارید و الماس های درخشنده...ساعت ساز استثنایی و مهندسین با استعداد در ساعت سازی سوئیسی، فردریک کانستنت (Fredrique Constant)، تمامی این عناصر را با هم در هم آمیخته اند – و بیش از آن – در تنها یک کالکشن جدید که مسلما قلب هر خانمی را به تپش خواهد انداخت.


کالکشن زنانه ی باریک وجه ماه 2014 (The 2014 Slimline Moonphase Ladies Collection) کمتر از شش مدل جدید برند ندارد، هر یک از قبلی خود زیباتر، اما در قیمت هایی که ممکن است که شما را در تعجب بگذارند که "آنها چگونه این کار را انجام می دهند؟".

هر مدل در این دامنه با موتور کوارتز پنج جواهری کالیبر FC-206 توان گرفته. بدنه ی فلزی 30 میلی متری با نمای فرا-زنانه ی خود نظر ها را به خود جلب خواهد کرد. صفحه خود نیز از مادر خیره کننده ی مروارید (صدف) است، محافظت شده با کریستال سفایر به سختی الماس، و حال که صحبت از الماس ها شد، عدد های ساعت کمتر از هشت الماس با دست کار شده نخواهند داشت (0.02 ct). دسته های ظریف آن تا آنجا که به برق بیافتند پلیش داده شده اند، و نمایش فاز ماه (Moonphase) در موقعیت ساعت 6 قرار دارد. همچنین نابغه های تکنیک در فردریک کنستانت ساعت را به گونه ای طراحی کرده اند که تمامی قابلیت های آن (ساعت، دقیقه و فاز ماه) از طریق تنها یک دسته قابل تنظیم باشند، و با وجود نمای کوچکشان، هر ساعت تا برد 3 اتمسفر ضد آب خواهد بود.


دو تا از مدل ها در بدنه های فلزی با صفحه ی طلا در آن ها عرضه می شوند. FC-206MPWD1S5 به همراه یک بند بژ چرمی براق می آید، در حالی که FC-206MPWD1S5B از یک دستبند زرد طلایی به همراه پنج رد طلا در آن برخوردار است.

چهار مدل باقی مانده دارای بدنه های به خوبی پلیش داده شده ی استیل ضد زنگ هستند، و هنوز باری دیگر، هر مدل منحصر به فرد است. FC-206MPWD1S6 با یک بند چرم آبی تیره براق همراه است، در حالی که FC-206MPWD1S6B با یک دستبند استیل ضد زنگ هفت-ردیفه براق عرضه می شود.


در نهایت، FC-206MPWD1SD6 و FC-206MPWD1SD6B هر چیزی فراتر را عرضه می کنند. به همراه اعداد از الماس، این دو مدل از بیش از نیم قیراط الماس درخشان برخوردارند (0.56 ct) که در پیرامون صفحه ی ساعت قرار گرفته اند. اولی به همراه یک بند کلاسیک چرم سیاه و دومی به همراه دستبند زیبای استیل ضد زنگ.

حال می خواهید خبر خوش را بشنوید؟ قیمت این مدل ها تنها از 750 CHF برای FC-206MPWD1S6، در حالی که تمامی آن مدل های دارای الماس اضافی تنها 1,950 CHF قیمت خورده اند.

*برای دانلود تصاویر پس زمینه ی عکس ها بر روی آن ها کلیک کنید.

کالکشن زنانه ی "باریک وجه ماه" فردریک کنستانت + تصاویر پس زمینه
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم