صف فراری ها: 6 ساعت فراری بیگ بنگ هوبلو

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

هوبلو (Hublot) اولین ساعت های بیگ بنگ فراری (Big Bang Ferrari)، محصولات تولید شده توسط همکاری با برند معروف و محبوب خودرو سازی ایتالیایی، را در سال 2012 عرضه کرد. از آن موقع تا کنون، این برند کالکشن هوبلو فراری را با شش مدل جدید دیگر گسترش داده است، که همگی آن ها به موتور بومی یونیکو (Unico) هوبلو مجهز هستند. ما در اینجا این ساعت ها را برای شما در یک جا جمع آوری کرده ایم.


در اوایل سال 2013، این برند سه مدل جدید با نام بیگ بنگ هوبلو "کربن قرمز جادو" (Hublot Big Bang “Red Magic Carbon”) را عرضه نمود. موتور یونیکو این مدل با یک مکانیزم کرونوگراف عقبگرد در هم آمیخته که از دو دکمه ی فشاری استفاده می کند و می توان آن را در هر زمانی ریست کرد. بر خلاف بسیاری از موتور های کرونوگراف، یک محور چرخ در کنار صفحه نمایان می باشد، یک ساعت شمار که مستقیما توسط استوانه هدایت می شود و هیچ کلیدی (Jumber) در مکانیزم کرونوگراف موجود نیست. چنگال پلت آن و چرخ چرخدنگ از سیلیکن بسیار سبک ساخته شده اند که بر روی یک پلت قابل جدا شدن نصب شده اند. اولین بار عرضه شده در سال 2009 (و بر اساس هوبلو، به طور مداوم تنظیم شده از آن موقع)، موتور دارای 330 قطعه، یک فرکانس بالای 28,800 vph، و یک نگهدارنده ی انرژی 72 ساعته می باشد.


بدنه، که به شکل بومی در ساختمان هوبلو در نیون سوئیس (Nyon, Switzerland) دیزاین و ساخته شده، از فیبر کربن که در یک رویه ی "چند لایه" ساخته شده است، که شامل روی هم انباشتن 12 صفحه از مواد قبل از آنکه بر روی هم پرس و در کوره های پلیمر ساز پخته شوند می شود. با این روش، هیچ حبابی ایجاد نمی شود، و در نتیجه محصول نهایی همگن و از لحاظ مکانیکی دارای مقاومت بیشتری خواهد بود.

 

کریستال سفایر طیف خود را از محتویات شیمیایی اضافه شده بر آن می گیرد که به طور مستقیم بر مواد در جریان ساخت انجام گرفته است، که رنگ آن را غیر قابل تغییر می کند. فراری بیگ بنگ "کربن قرمز جادو" – مانند هر دو مدل دیگر – با دو بند همراه است، در سیاه و قرمز با دوخت شیدونی (Shedoni) چرم بر روی رابر سیاه، و این یک نسخه ی محدود در 1,000 قطعه می باشد، که در $32,100 قیمت گرفته است.


مدل "کربن طلای پادشاه" (King Gold Carbon) به 500 قطعه محدود است (قیمت: $43,600) و دارای یک قاب از فیبر کربنی به همراه شش پیچ تیتانیومی PVD سیاه به شکل “H” می باشد. همانند مدل قبلی، دسته های آن با شب نمای سفید (Super-Luminova) پوشیده شده اند. تاج یا دسته و دکمه ها، مانند بدنه ی 45 میلی متری، در "طلای پادشاه هوبلو" کار شده اند.

سرامیک بیگ بینگ فراری هوبلو (تصویر در پایین) یک بدنه و قاب از سرامیک سیاه دارد – قاب یک ظاهر برس شده دارد که در ساعت های با بدنه ی سرامیک رایج نیست. همانند نسخه ی طلای پادشاه، قاب تیتانبمی آن در سیاه آبکاری شده است. این مدل نیز در 1,000 قطعه موجود است و قیمت آن نیز $29,800 می باشد.

در SSIH 2014، هوبلو دومین موج ادامه ی خط بیگ بنگ فراری خود را عرضه نمود، که هر یک دارای موتور یونیکو و ویژگی بدنه ی بزرگ 45 میلی متری که در مواد مختلف موجود می باشد و ترکیب مواد مانند طرح "ترکیب" (Fusion) هوبلو می باشند. در پایین این سه مدل 2014 را مشاهده می کنید:


بیگ بنگ کربن تیتانیم فراری هوبلو (The Hublot Big Bang Ferrari Titanium Carbon) که به 1,000 قطعه محدود می باشد و در $28,600 قیمت گرفته است.


بیگ بنگ طلای پادشاه فراری هوبلو (The Hublot Big Bang Ferrari King Gold) که به 500 قطعه محدود می باشد و در $45,900 قیمت گرفته است.


بیگ بنگ سرامیک کربن فراری هوبلو (The Hublot Big Bang Ferrari Ceramic Carbon) که به 1,000 قطعه محدود می باشد و در $29,800 قیمت گرفته است.


 

صف فراری ها: 6 ساعت فراری بیگ بنگ هوبلو
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم