ساعت هاتلنس اچ ال 2.5

حالت مطالعه
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

برند هاتلنس (Hautlence)، اچ ال 2.5 (HL2.5) یک تفسیر جدید از اچ ال 2.0 در سیاه  و قرمز را عرضه می کند،
 
هاتلنس یک نسخه ی جدید از کالکشن انقلابی خود همراه یک مدل دارای بدنه با پوشش DLC سطح 5 تیتانیومی و و دسته ها با جزئیات جلا داده شده در قرمز، بر روی نماد ساعت های متحرک است. با تغییر ماسه پاشی ها، ساتن های برس شده و تمام شده با دست، HL2.5 در این کالکشن پنجمین ساعتی است که به عنوان نسل دوم ساعت های هاتلنس نام گرفته.
 
همانند نسل های قبل آن در کالکشن HL2.0، و پایبند بودن به رسم برند در اساسی ترین طرح های آن در نمایش زمان، مدل HL2.5 دقیقه های عقبگرد، نمایش دهنده ی میزان باقی مانده ی انرژی، ساعت را به شکل نصفه بر ساعت های متحرک نمایش می دهد.
 
 
HL2.5 به صورت طبیعی از از سه امتیاز کالکشن برخوردار است. اولین ان در رابطه با نیمه زنجیره ی زمان است، که هر 60 دقیقه زنجیره جلو می افتد بی انکه انرژی ای را هدر دهد، که ما را به تقدیر از موتور و مکانیزم آن در عمل تشویق می کند. امتیاز دوم مربوط به بخش تنظیم کننده ی سوار شده بر اتصال متحرک است. که در حال مداوم در حال تغییر موقعیت می باشد که با صفحه هدایت می شود، که نیروی جاذبه را جبران می کند و در نتیجه دقت را بهبود می بخشد. امتیاز سوم عملکرد دو پیستون موتور را شامل می شود. اولین پیستون با یک سیستم اتوماتیک کوک می شود و انرژی را به پیستون دوم انتقال می دهد که منحصرا در کوک آن برای هدایت مجموعه استفاده می شود. این به ان معنی است که سیستم های پیچیده بی آنکه در دقت ساعت تاثیری بگذارند. 
 
این 55 میلی متر قطر ساعت در یک بدنه ی فوق العاده سبک 49 گرمی وجود دارد. HL2.5 تنها به 28 قطعه محدود است.
 
 
ساعت هاتلنس اچ ال 2.5
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم