شیرجه در تاریخ: 6 نقطه عطف در ساعت های آکوامتر «آی دبلیو سی(IWC)»

حالت مطالعه
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ نویسنده | مترجم:

سال گذشته، IWC مدل های جدیدی از ساعت های لوکس آکوامتر غواصی خود را بیرون داد. برای هواداران ساعت های «طرح قدیم» و مخصوصا ساعت های «طرح قدیم» IWC، ما تصمیم گرفتیم تا این شش ساعت مهم در تاریخ IWC را به شما نشان دهیم.

 

1.    در سال 1967، IWC در برابر رونق ساعت های آماتوری غواصی واکنش نشان داد و اولین ساعت حرفه ای غواصی خود را تولید کرد. اولین «آکوامتر» تا 200 متر در برابر آب مقاوم بود و سرآغازی بر خانواده جدید ساعت های حرفه ای غواصی شد.

 

2.    همکاری نزدیک با طراح معروف Ferdinand A. Porsche باعث تولید ساعت غواصی «Ocean 2000» در سال 1982 شد. این ساعت اولین ساعت از سری ساعت های غواصی ساخته شده از تیتانیوم بود که تا عمق 2000 متری هم تست شد.

 

3.    در سال 1998، IWC نام قدیمی آکوامتر را دوباره برای محصول جدیدش انتخاب کرد و Aquameter G ST Automatic 2000 را با جعبه تیتانیوم ارائه داد که تا عمق 2000متری مقاوم بود.

 

4.    در سال 1999، IWC ساعت جدید خود یعنی Aquamet G ST Deep One را ارائه داد که اولین ساعت غواصی بود که یک گیج مکانیکی سنجش عمق داشت.

 

5.    در سال 2004، IWC با ارائه ی Aqumeter Split Minute Chronograph یک ساعت حرفه ای در سطح جهانی تولید کرد که زیر آب قادر به انجام همه ی تنظیمات زمان سنجی بود.

 

6.    در سال 2009، Aquameter Deep Two از IWC Schaffhausen موفقیت ساعت نوع 1 را تکمیل کرد. این ساعت هم یک گیج مکانیکی سنجش عمق داشت که عمق را در هنگام غواصی تا طول 50 متر لحظه به لحظه نشان می داد.

 

منبع: www.watchtime.com

شیرجه در تاریخ: 6 نقطه عطف در ساعت های آکوامتر «آی دبلیو سی(IWC)»
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم