5 نقطه عطف در تاریخ «برایتلینگBreitling » با 5 مدل ساعت

حالت مطالعه
شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۴ نویسنده | مترجم:

خلبانان همیشه روی ساعت های برایتلینگ حساب باز می کنند. اما زمان سنج های جهانی و ساعت های غواصی هم نقش مهمی در تاریخ این برند 130 ساله دارند. در زیر تصاویر پنج ساعت مهم در تاریخ «برایتلینگ» را می بینید.

این ساعت که «کرونومات Chronomat» نام داشت در سال 1940 گواهی ثبت اختراع گرفت و در سال 1941 عرضه شد. به کمک این ساعت کاربر قادر بود محاسبات ریاضی ساده را انجام دهد.

 

این ساعت که «نَویتایمرNavitimer » نام داشت در سال 1956 عرضه شد. این ساعت شروع یک روند به سمت کرونوگراف های اتوماتیک بود.

 

این ساعت که «برایتلینگ کرونوماتیک Breitling Chronomatic» نام داشت در سال 1969 عرضه شد. این ساعت اولین ساعت «کرونوگرافِ اتوماتیک» در جهان محسوب می شود.

 

این ساعت که «Breitling Emergency» نام داشت در سال 1995 عرضه شد. این ساعت می توانست به کاربر در مواقع خطر کمک کند و حتی جان کاربرش را نجات دهد. درون جعبه‌ی این ساعت یک فرستنده کار گذاشته شده بود که می توانست با امواج رادیویی با گیرنده های رادیویی درخواست کمک کند. این ساعت از جانب خلبانان و کاربرانی که احتمال خطر زیادی در شغلشان هست مورد استفاده قرار گرفت.

 

این ساعت که «برایتلینگ یونیتایم Breitling Unitime » نام دارد در سال 2012 عرضه شد. این ساعت نسخه کاملتر و پیشرفته تر از ساعتی است که برایتلینگ در سال 1951 تولید کرده بود و «ساعت جهانی» نام داشت. این ساعت به جهانگردان کمک می کند که به هرجا می روند ساعت خود را هماهنگ با ساعت محلی آنجا ببینند.

 

 

منبع: www.watchtime.com

5 نقطه عطف در تاریخ «برایتلینگBreitling » با 5 مدل ساعت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم