یک مسابقه جنجالی گلف بین چهار نفر: 4 ساعت مچی در دست گلف بازان قهار

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ نویسنده | مترجم:

 برای بسیاری از امریکایی ها، تابستان یعنی آخر هفته‌ی کلاسهای یادگیری گلف و نشستن روبروی تلویزیون و تماشای مسابقات حرفه ای گلف و برای بسیاری از علاقه مندان ساعت، این اتفاق شامل توجه فراوان به ساعت مچی گلف بازان حرفه ای هنگام مصاحبه شان و در بعضی موارد هنگام بازی آن ها نیز می شود. از آنجاییکه مسابقات قهرمانی گلف پی.جی.ای از آخر این هفته شروع می شود، ما مسابقه‌ی چهارنفره‌ی ساعت مچی آن ها را برای شما به نمایش می گذاریم.

رولکس Rolex

رولکس در تاریخ مسابقات گلف یک سابقه‌ی طولانی دارد. بسیاری از گلف بازان بزرگ تاریخ همچون «جک نیکلاس»، «آرنولد پالمر»، «تیگر وودز» و «فیل میکلسون» ساعت رولکس دست و آن را تایید می کردند. «میکلسون» برنده پنج جایزه قهرمانی بزرگ در سال های گذشته، امسال ساعت جدید کمپانی رولکس، Rolex Oyster Perpetual Day-Date را دست می کند. عکس این قهرمان بزرگ را در زیر و ساعت رولکس جدیدش را در زیر آن می بینید.

امگاOmega

امگا برند دیگریست که به مسابقات گلف پیوند عمیقی خورده است. امگا همکار رسمی مسابقات قهرمانی «پی جی ایPGA» و «رایدر کاپ Ryder Cup» است. امگا اسپانسر برگزاری مسابقات گلف هم می شود. «روری مکلروی Rory Mcllroy» در مسابقات امسال ساعت Omega Seamaster Aqua Terra 150 M Master Co-Axial دست می کند. تصویر این قهرمان گلف را در پایین و تصویر ساعت مچی جدید او را در زیر آن می بینید.

اُدمار پی گی Audemars Piguet

ادمار پی گی در دنیای ورزش به دلیل پیوند خوردن با نام ورزشکاران قهار در چندین رشته ورزشی ، برندی مشهور است. در «ان بی آیNBA» LeBron James و در مسابقات اتومبیل سواری فرمول1 «میشاییل شوماخرMichael Schumacher» ساعت ادمار پی گی دست می کنند. در میان گلف بازان «دنی ویلت» در مسابقات اروپایی «ای پیAP » ساعت Audemars Piguet Royal Oak Chronograph تمام استیل دست کرد و گفته شده در این دوره مسابقات هم دست می کند. ادمار پی گی اسپانسر رسمی این قهرمان است. تصویر او و ساعتش را در زیر می بینید.

ریچارد میل Richard Mille

این مسابقه چهار نفره را با برند ریچارد میل به پایان می رسانیم. ریچارد میل نیز مانند سه برند دیگر در دنیای ورزش پرطرفدار است. در تنیس حرفه ای«رافائل نادالRafael Nadal » تنیس باز بزرگ ساعت ریچارد میل دست می کند و در گلف «بوبا واتسون Bubba Watson» امسال با ساعت جدیدش Richard Mille RM 38-01 Sensor Tourbillon مسابقات قهرمانی را شروع می کند. تصویر این قهرمان و ساعتش را در زیر می بینید.

منبع: www.watchtime.com

یک مسابقه جنجالی گلف بین چهار نفر: 4 ساعت مچی در دست گلف بازان قهار
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم