سِیکو اولین تُربیلن خود را معرفی کرد!

حالت مطالعه
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ نویسنده | مترجم:

سِیکو اولین تُربیلن خود را معرفی کرد!

با تاریخچه ای بیش از 135 سال فعالیت ساعت های سیکو در دنیا، اولین تربیلن از این برند معرفی شد. تولید این نمونه بسیار محدود بوده و هم چنین موتور آن بسیار باریک طراحی شده است، سیکو اعلام کرده که ضخامت آن کمتر از 4 میلیمتر است. بنابراین رکورد جدیدی برای ساعت های فوق باریک در سال 2016 خواهد بود. به علاوه ضخامت کیِس این ساعت تقریبا برابر 8.8 میلیمتر است.

این ساعت، قابلیت ذخیره سازی انرژی تا 37 ساعت را دارا می باشد. ظاهر این ساعت بسیار خاص است به طوری که به شکل یک پالت با رنگ منحصر به فرد و با ادغام چندین چرخش و موج طراحی شده است.

 

طرح روی این ساعت، الهام گرفته شده از "سی و شش چشمانداز کوه فوجی " و از جمله نقاشی معروف " موج بزرگ از کاناگاوا" است. بر روی صفحه ی این ساعت، یک موج در حدود 1.6 میلیمتر توسط دست کنده کاری شده که از جنس طلا می باشد. آسمانی در یک سپیده دم با یک شیب از آبی به بنفش به تصویر کشیده شده است، بدنه ی ساعت 43 میلیمتر است که از پلاتین ساخته شده و قاب آن با 48 یاقوت کبود تزئین گردیده است و هم چنین موج کاناگاوا در پشت ساعت نیز به چشم می خورد!

این نمونه به تعداد هشت عدد تولید شده است اما این هدف وجود دارد که سیکو تعداد آن را به 100 عدد در سال آینده برساند. لازم به ذکر است که این ساعت تا 30 متر مقاوم در برابر آب دارد.

 

 

 

 

 

سِیکو اولین تُربیلن خود را معرفی کرد!
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم