یک ساعتِ مدرن، عضوِ جدیدِ خانواده جی شاک

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ نویسنده | مترجم:

 یک ساعتِ مدرن، عضوِ جدیدِ خانواده جی شاک

DW5600HR

با به میان آمدنِ محصولات مدرن، فراموش کردنِ محصولات قدیمی به مراتب خیلی آسان است. اما اینبار وقتی درباره ی ساعتِ مدرنِ جدیدی صحبت می کنیم، موضوعِ گفت و گو یکی از پرطرفدارترین ساعت های صد سالِ گذشته است.

در چشم بسیاری از طرفداران ساعت های جی شاک، ساعت سازی مدرن ادامه دارد؛ با تولیدات انبوه، تکنولوژی کوارتز، بدنه های بزرگ و برای تازه کردنِ محصولات، این فهرست ادامه دارد.

در حال حاضر ساعت های جی شاک، یکی از تاثیر گذارترین ساعت های بازار است. البته در سال 1993 هم روی بازار ساعت های لوکس دارای تاثیر به سزایی بود؛ حتی گاهی با ساعت های کُرنوگراف و اتوماتیکِ برندهای قدرتمند همچون سیکو یا زنیت دارای رقابت بوده است.

طراحیِ این ساعت رویکردی به پرطرفدارترین ساعتِ سالِ 1983 داشته است؛ ویژگی های طراحی آن؛ 42.8 میلیمتر عرض و یک بدنه ی سیاه از جنس پلاستیک رابر (بسیار با کیفیت) و نوع ویژه ی شکل قاب (هشت ضلعی) و بندِ کاملا یکپارچه با بدنه، دارای صفحه نمایش دیجیتالی،... می باشد.

 

  DW-5000Cرفرنس ساعت قدیمی و تصویر آن؛

عمر باتری این ساعت جدید 10 سال می باشد و تا 200 متر در برابر آب مقاومت دارد. طی چند روز آینده، این ساعت با قیمت 99 دلار در تولید انبوه عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

یک ساعتِ مدرن، عضوِ جدیدِ خانواده جی شاک
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم