سریِ دوّم ساعت های هوشمند فردریک کُنستانت

حالت مطالعه
چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ نویسنده | مترجم:

سریِ دوّم ساعت های هوشمند فردریک کُنستانت

اولین ساعتِ هوشمند از برند فردریک کنستانت در سال 2015 ،به عنوانِ اولین ساعتِ هوشمندِ سوئیسی معرفی شد؛ ساعت هوشمندی با یک صفحه نمایش کلاسیک.

به تازگی این برند، نسلِ دوم ساعت های هوشمند خود را معرفی کرده است؛ مجموعه ای از ساعت ها، شاملِ اولین مدلِ زنانه ی هوشمند ، که توسط برنده ی جایزه آکادمی- بازیگر زن >>Gywneth Paltrow<<  در شهر نیویورک رونمایی شد.

کلکسیون جدید، شامل معرفی ده ساعت است، که پنج ساعت زنانه و پنج ساعت مردانه را شامل می شود. تمامیِ اجزای این ساعت ها بر اساس آخرین فناوری روز، مخصوصِ ساعت های هوشمند تولید شده اند.

مهم ترین ویژگی ای که به ساعت های این مجموعه افزوده شده؛ سنسورهای لرزشی می باشد؛ که کلیه ی تماس ها و پیام کوتاه ها و پیام های چت را از طریقِ ارتعاشاتِ ویبره ی ساعت به شما اطلاع می دهد، که می تواند بسیار مفید و کارآ باشد.

 

 

 

ساعت های مردانه نسبت به سریِ گذشته  به روزتر شدند و کلیه ی اطلاعات از جمله ؛ برنامه ساعت خواب، میزان کالری های سوزانده شده، فاصله ، زنگ هشدار نظارت بر خواب، ردیابی کامل فعالیت ها و ... با فشار دادن دکمه بر روی تاج ساعت، نمایش داده می شود.

 

ساعت های مردانه با عرض 42 میلیمتر و رنگ بندی کاملی ارائه شده اند؛  دو مدل آن ها رز گُلد هستند و رنگ صفحه نمایش شاملِ؛ آبی، مشکی و نقره ای  می باشد. هم چنین بندهای مشکی، آبی، قهوه ای روشن و قهوه ای تیره در رنگ بندی آن مشاهده می شود.

عمر باتری آن چهار سال و موتور شامل فناوری MMT-282 می باشد.

 

 

بدنه ی مدل های زنانه 34 میلیمتری هستند و با استفاده از الماس های سفید درخشان در صفحه نمایش خود تزئین شدند.

سه عدد از ساعت های زنانه، تمام استیل هستند و دو نمونه ی دیگر ترکیبی از استیل و طلای قرمز.

موتور آن ها از نوع MMT-281 است که مشابه نوعِ مردانه ی آن است با این تفاوت که برای ابعادِ بدنه ی کوچکتر طراحی شده، اما به هر حال عمر باتری آن هم 4 سال می باشد.

 

 

این ساعت ها دارای برنامه ی ساعت جهانی و بلوتوث هستند و قابلیت استفاده برروی سیستم عامل های ios , Android  را دارا می باشند.

 

 

/

سریِ دوّم ساعت های هوشمند فردریک کُنستانت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم