جدیدترین ها از مجموعه ساعت های لوئیس اِرارد

حالت مطالعه
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ نویسنده | مترجم:

جدیدترین ها از مجموعه ساعت های لوئیس اِرارد

 

شروع فعالیتِ برندِ لوئیس اِرارد از سال 1931 بود؛ که با گذشتِ حدودا 85 سال، همواره شاهد پیشرفتِ این برند بوده ایم. لوئیس اِرارد یک تولید کننده ی سوئیسی می باشد که همواره در تلاش بوده تا ساعت هایی با طراحیِ خاص و با کیفیت ارائه دهد.

به بررسی مجموعه ساعت ها و جدیدترین نمونه های به نمایش درآمده از این برند می پردازیم؛ مجموعه های لوئیس اِرارد در حال حاضر در پنج رده ی مختلف قرار می گیرند؛ با نام های؛

Excellence ,1931 ,Heritage ,Emotion ,Romance

که هر یک از این مجموعه ها، شامل تعدادی ساعت می شود و در ادامه به معرفی جدیدترین های آن ها خواهیم پرداخت:

 

 

1- Excellence

مجموعه ای  به نام ''Excellence'' که در 80مین سالگرد لوئیس اِرارد حضور پررنگ داشته است. ساعت هایی با سبک نئو کلاسیک که روحِ زیباسازی در هر یک از ساعت های این مجموعه به چشم می خورد. ساعت های تحسین برانگیز که جدیدترین نمونه از آن را در تصویر مشاهده می نمائید؛

 

71231OR11

 

ویژگی ها؛

اتوماتیک، کرنوگراف، قابلیت نمایش تاریخ، 42 میلیمتر عرض بدنه ، طلای قرمز 18 عیار ، 22 میلیمتر عرض بند، بند چرم طبیعی،  ضدآب تا 50 متر، صفحه نمایش از جنس نقره ، شیشه ی کریستال یاقوت کبود ضد خش و ضد انعکاس دو طرفه.

 

 

2- 1931

مجموعه ی دوم که به معرفی اجمالی آن می پردازیم، گروه 1931 نام دارد؛ به این علت که هم نام، هم مواد و متریال ها، در مجموع؛ ذاتِ این ساعت ها، یادآورِ سال 1931 می باشد که تاسیسِ رسمیِ برند در آن صورت گرفت.البته برای آن دسته از دوستدارانِ ساعت که جویای محصولاتِ بسیار لوکس و به روز با روند معاصر هستند. بعضی افراد ساعت های این مجموعه را محصولاتِ خشن می خوانند! به هر حال ساعت های این مجموعه دارای ظاهر به خصوصی هستند؛ گاهی ساعت های تک رنگ مردانه و یا ساعت های خاص ورزشی که غالباً تولیدات محدود هم هستند.

71245NN12

ویژگی ها ؛

تولید محدود ، کرنوگراف ، نمایش تاریخ ، PVD ، عرض بدنه حدود 42.5 میلیمتر ، فولاد ضد زنگ ، شیشه کریستال یاقوت کبود ضد خش و ضد انعکاس دو طرفه.

3- Heritage

سومین گروه از ساعت های لوئیس اِرارد دارای نوآوری های ویژه ای هستند، بدنه های جدید، چرم های جدید، صفحه نمایش های مبتکرانه و حتی گاهی عقربه های جدید. البته ساعت های این مجموعه ذاتاً کلاسیک هستند و نمونه های جدید آن، مثل همیشه ساعت هایی قدرتمند به شمار می روند. این ساعت سازی سنتی سوئیسی، با تنوع مواد و متریال های معاصر در حال افزایش است. که نمونه ای از جدیدترین آن را در تصویر مشاهده می نمائید؛

20100AB89

ویژگی ها؛

موتور اتوماتیک ، بند فلزی با 15 میلیمتر عرض،  30 میلیمتر عرض بدنه ، سه عقربه با نمایش تاریخ، فولاد ضد زنگ ، PVD، صفحه نمایش سبز رنگ با 8 عدد الماس برش خورده با وزن 0.05 قیراط ، کریستال یاقوت کبود ضد خش و ضد انعکاس دوطرفه.

و نمونه ی دیگری از همین مجموعه؛

60287AA51

ویژگی ها؛

اتوماتیک با 3 عقربه ،41  میلیمتر عرض بدنه ، فولاد ضد زنگ و نقره ، کریستال یاقوت کبود ضد خش و ضد انعکاس دو طرفه.

4-  Emotion

مجموعه ی چهارم ساعت های مکانیکیِ پر نشاط و پر زرق و برق و پیچیده ای هستند که قلبِ بانوان شیک پوش و پرمشغله را تسخیر می کنند. ساختاری ترکیبی از سبک کلاسیک و معاصر با رنگ هایی متفاوت و طراحی هایی متمایز که توجه بانوان خوش سلیقه را به خود جلب می کند.

64603AA13

ویژگی ها؛

دو عقربه ، 34 میلیمتر عرض بدنه ، فولاد ضدزنگ، 17 میلیمتر عرض بند، صفحه نمایش خاکستری با 9 عدد الماس کاملا برش خورده با وزن 0.06 قیراط و 23 عدد الماس برلیانِ ریزتر با وزن 0.05 ، کریستال یاقوت کبود ضدخش و ضد انعکاس دو طرفه.

5-  Romance

و در نهایت مجموعه ی پنجم که منحصرا مجموعه ای از ساعت های زنانه هستند. مجموعه ایی عاشقانه با تاکید بر انتخاب! هر نمونه ساعتِ آن با یک قلب کوارتز، صفحه ی معمولا رنگیِ خود را به آغوش می کشد و خاص بودن خودش را وام دارِ درخششِ الماس های خاص می باشد که گاهی تا بر روی بند ساعت گسترده شده است. ساعت هایی مناسب برای زنان شهری و پیچیده که می دانند چگونه از بی نهایتِ زمان لذت ببرند!

11810AA11.BRDT20

 

 

ویژگی ها؛

موتور کوارتز با دو عقربه، کارکرد با باتری ، نمایش تاریخ، 30 میلیمتر عرض بدنه و 16 میلیمتر عرض بند، بند چرم طبیعی با  قلاب سگک دار، ضدآب تا 50 متر،  یازده عدد الماس برلیان  با وزن  0.067 قیراط، کریستال یاقوت کبود ضد خش و ضد انعکاس دوطرفه.

 

جدیدترین ها از مجموعه ساعت های لوئیس اِرارد
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم