کالِکشن جدیدِ فردریک کنستانت

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ نویسنده | مترجم:

کالِکشن جدیدِ فردریک کنستانت

FC-310HBAND2P4

 

شمایلِ ساعت های کلاسیکِ برندِ فردریک کنستانت، در میان طرفدارانِ ساعت های لوکس، بسیار شناخته شده می باشد. محصولاتی سوئیسی که با ظرافت و دقت زیاد و بر اساس استاندارد های خاصی طراحی می شوند. تولیداتی با استفاده از بهترین مواد و پیشرفته ترین ابزارهای ساخت که هریک از این ساعت های دست ساز، به مهارت های استثنایی برای تولید نیاز دارند.

نکته ی جالبی که شاید راجع به آن ندانید؛ این کمپانی خودش را از سال 2004  به عنوانِ یکی از حمایت کننده های موسساتِ خیریه معرفی کرده است. حدود 50 دلار از فروش هر کدام از ساعت های این مجموعه به طور خودکار به سازمان های خیریه اهدا می گردد؛ موسسه های مرتبط با کودکان، قلب و زنان... .

این بار شاهدِ یک کالکشن از این برند هستیم که شامل تعدادی از زیباترین نمونه های زنانه می باشد. ساعت های سوئیسی تمام عیار که برای خریدارانِ هوشمند گزینه ی مناسبی به نظر می رسند. پیشنهاد می کنیم اگر تا به حال حداقل یکی از ساعت های این برند را از نزدیک ندیده اید، یکی از آن ها را بروی دست خود امتحان کنید، مطمئناً ظرافت و کیفیت آن، انتظارات شما را برآورده خواهد کرد.

 

 

یک ساعتِ لوکس اتوماتیک با 34 میلیمتر عرض بدنه و شیشه ی کریستال یاقوت کبود که در برابر آب تا 60 متر مقاومت دارد.

در ساخت آن 26 عدد سنگ قیمتی به کار رفته و تا 38 ساعت قابلیت ذخیره ی انرژی را داراست. ساعتی از جنس فولاد ضدزنگ با 8 عدد الماس درخشان که بر روی صفحه نمایش آن قرار گرفته اند. بند آن نیز از چرم طبیعی تمساح درست شده و قیمتی برابر با 2650 فرانک سوئیس دارد.

 

در ادامه رنگ بندی و طرح های کامل تری از همین مجموعه مشاهده می نمائید:

 

 

FC-310HBAD2PD6

 

FC-310HBAD2P4

 

FC-310HBAD2PD6B

کالِکشن جدیدِ فردریک کنستانت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم