سال جدید و ارائه ساعت هایی با نمادِ سالِ چینی

حالت مطالعه
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ نویسنده | مترجم:

سال جدید و ارائه ساعت هایی با نمادِ سالِ چینی

هر ساله شرکت های بزرگ چینی، با استفاده از یک نماد، ساعت های جالبی به بازار عرضه میکنند. با توجه به اینکه در باورهایشان؛ مجموعه ای از 12 نمادِ حیوان وجود دارد که به صورتِ گردشی به عنوانِ نمادِ سال قرار می گیرند.  بر این اساس، این امکان وجود دارد تا افرادی که به نماد سالِ تولدِ خود علاقه دارند، فرصتی داشته باشند تا از آن استفاده کنند. به اعتقاد آنان سال 2017 نوبت به خروس رسیده است!

 

در ادامه به معرفی چهار نمونه از این ساعت ها که به تازگی عرضه شده اند، می پردازیم؛

ساعت هایی که در تصاویر مشاهده می نمائید از برند '' Ateliers d Arts collection'' هستند که در مجموع چهار ساعت معرفی می شود، به موتور کالیبر 2653 مجهز می باشد؛ یک موتور اتوماتیک که مجهز به سیستم '' Hairspring''  سیلیکونی می باشد.

مشخصه ی این ساعت ها، کاهشِ صفحه نمایش می باشد؛ به گونه ای که عقربه ها در فضای کوچکتری خارج از مرکز صفحه نمایش قرار گرفته و با ایجاد یک فضای خالی، زمینه ی مناسبی به وجود می آید که همانند یک بوم نقاشی عمل می کند.

در این ساعت، از تزئینات میناکاری استفاده شده که با دست رنگ آمیزی شده است.

 

هر دوی این ساعت ها از طلای قرمز 18 عیار ساخته شده است. نمونه ی مردانه ی آن حدود 39 میلیمتر عرض دارد با رفرنسی برابر   J005003222 و  قیمتی برابر  59 هزار دلار ، در حالی که مدل زنانه ی آن 35 میلیمتری می باشد با رفرنس J005013216 و قیمتی برابر49 هزار دلار ارائه شده است. هر کدام از آنها در تعداد محدود 88 عدد تولید شده است.

 

هم چنین ساعت دیگری با عرضی در حدود 41 میلیمتر از برند '' Petite Heure Minute Relief Rooster''   با تعداد 28 عدد ارائه شده است.

صفحه نمایشِ آن با  گل های یشم و کوه ها تزئین شده که از نوعی ماده از جنس صدف و مروارید تشکیل شده است. طرحی از نماد یک خروس بر روی طلای قرمز حکاکی شده و از یک عقیق براق ، زیر صفحه ی آن استفاده شده است. این ساعت با رفرنس J00502282  که از تکنیک های منبت کاری در ساخت آن به کار گرفته شده، در حدود 109 هزار دلار قیمت گذاری شده است.

 

 

 

 

نمونه دیگری را در تصویر پایین مشاهده می نمائید که با الماس های ریز درخشانی؛ در دور قاب ارائه شده است.

 

که استفاده از موتیف خروس در صفحه نمایش آن را مشاهده می کنید؛ این ساعت هم از طلای سفید 18 عیار ساخته شده و با رفرنس J005024282 قیمتی برابر 127 هزار دلار دارد.

 

تمامی این ساعت ها در تاریخ اول ژانویه ی سال 2017 در دسترس عموم قرار گرفته اند و به بازار عرضه شده اند.

سال جدید و ارائه ساعت هایی با نمادِ سالِ چینی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم