معرفی ساعت فیونا کروگر (Fiona Kruger) ساعت با طرح اسکلت

حالت مطالعه
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

معرفی ساعت فیونا کروگر (Fiona Kruger) ساعت با طرح اسکلت:

 

فیونا کروگر برند خود را در سال 2013 با یک ساعت اسکلت شکل آغاز نمود که از همان زمان به عنوان تم منحصر این برند شناخته شد. این ساعت به عنوان پروژه فوق لیسانس کروگر در طراحی لاکچری در کالج طراحی ECAL سوئیس آغاز شد که الهام گرفته از "مراسم بزرگداشت مرگ" مکزیکی‌ها با نام Dia de los Muertos یا "روز مردگان" می‌باشد.

از همان زمان، کروگر نسخه‌های مختلفی از این تم را معرفی نموده است اما همگی آنها حول قاب اسکلت شکل معروف این برند چرخیده که آخرین مدل در این صف یعنی مدل Eternity و مدل Enigma (به معنی جاودانگی و رمز‌آلودگی) نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

 

این ساعت در نمایشگاه بازل‌ورد 2017 معرفی گردید که هر دوی آنها از سری Petit Skull هستند. صفحه پشتی ساعت اترنیتی (Eternity) استیل ضدزنگار پرداخت شده است به همراه 7 سنگ رنگی قیمتی شامل الماس و یاقوت که هر رنگ معرف یک روز از هفته است. قاب ساعت نیز مشکی مات می‌باشد.

 

 

قاب ساعت Petit Skull نسبتا بزرگ و با ابعاد 48 میلیمتر درازا و 34 میلیمتر پهنا، برروی مچ نسبتا بزرگ دیده می‌شود. اما ارتفاع 9.8 میلیمتر به همراه حالت اسکلت شکل صفحه حس ظریف بودن ساعت را تداعی می‌کند.

برخلاف سایز ظاهری، ساعت به راحتی برروی مچ دست می‌نشیند. تیرک‌های کوچک در لبه پشتی ساعت این را فراهم نموده تا مانند یک ساعت عادی برروی دست بنشیند. اما به هرحال کمی زمان می‌برد تا به پوشیدن آن عادت کنید.

هر دو ساعت Eternity و Enigma صفحه مشترکی داشته که از چند لایه تشکیل شده است. لایه اولیه صفحه پایه صیقلی که PVD‌ اندود شده و با دست به لاک رنگ‌های روشن مزین شده. برروی آن المان‌های تزئین کننده اسکلت هستند مثل ابرو. دندان اسکلت به همراه دهان بر زرق و برق آن صفحه جداگانه ای هستند. همچنین از طریق چشم‌های اسکلت می‌توان چرخ میزان و فنر اصلی را مشاهده نمود.

صفحه ساعت با استفاده از Super-Luminova (نوعی فسفرسانس) چاپ شده که خوانایی عقربه ها و نشانگرها را تضمین نموده و همچنین دور خطی برای اسکلت در تاریکی ترسیم می‌نماید.

 

به کمک شیشه سفایر پشتی ساعت امکان مشاهده موتور ساعت که به صورت دستی رنگ شده و موتور آن که هم در مدل Eternity و نیز مدل Enigma موتور Soprod A10 استفاده شده که تنها قابلیت اندازه گیری زمان را دارد؛ میتوان مشاهده نمود.

قیمت و ارائه:

ساعت اسکلت کروگر محدود به تنها 18 عدد از هر مدل بوده و قیمت آن 22،500 فرانک سوئیسی می‌باشد.

معرفی ساعت فیونا کروگر (Fiona Kruger) ساعت با طرح اسکلت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم