برند ریچارد میل از چهارمین نسخه توربیلن فوق سبک "رافائل ندل" رونمایی میکند

حالت مطالعه
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

برند ریچارد میل از چهارمین نسخه توربیلن فوق سبک "رافائل ندل"  رونمایی میکند

بدون شک، رافائل ندل (تنیس باز معروف چپ دست اسپانیایی) در زمین بازی و در مسابقات بزرگ یک ساعت ریچارد میل به دست دارد. برند ریچارد میل به تازگی از آخرین زمانسنج خود که برای مسابقات تنیس ساخته شده با نام RM27-03 Tourbillon Rafael Nadal رونمایی کرد.

همانند زمانسنج RM 35-02 Nadal (تنها قابلیت سنجش ساعت) در سال گذشته، توربیلون جدید این برند رنگی از طیف قرمز و زرد با احترام به پرچم اسپانیا (زادگاه ندال) به همراه پیچ تنظیم کروی شکل به مثال توپ تنیس دارد.

 

 

این ساعت از کامپوزیت کربن ساخته شده و قاب ساعت رنگ خود را از ماده رزین که برای چسباندن الیاف کربن داخل آن استفاده شده میگیرد. ابعاد قاب 40.3 میلیمتر عرض و 47.77 میلیمتر درازا و در حالت ایستاده 12.75 میلیمتر ارتفاع دارد که کمی عریض تر از مدل قبلی تربیلون RM27-02 Nadal است.

صفحه اصلی موتور نیز از کامپوزیت مشابهی ساخته شده و در کل، ساعت به صورت Unibody و یک تکه میباشد. به این معنی که صفحه نگهدارنده موتور و قاب ساعت یک قطعه هستند که پیشتر در مدل RM-2702 شاهد این مورد بودیم. پل زاویه دار در جلوی ساعت یک کله گاو میش تغییر یافته که نماد رافائل ندال و همچنین نماد کشور اسپانیا است.

مانند همه کالیبرهای توربیلن های ریچارد میل، موتور این ساعت توسط رناد و پاپی (Renaud & Papi) متخصص موتور که متعلق به ادومارس پیاژه Audemars Piguet) می‌باشد ساخته شده است. این ساعت به صورت کوک دستی بوده و تا 70 ساعت انرژی را ذخیره می‌نماید.

قیمت:

تنها 50 عدد از این ساعت تولید شده که بدون در نظر گرفتن مالیات 710000 فرانک سوئیسی معادل با 731000 دلار قیمت گذاری شده است.

برند ریچارد میل از چهارمین نسخه توربیلن فوق سبک "رافائل ندل" رونمایی میکند
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم