دوربینی با کیفیت آیفون برروی ساعت هوشمند هستید؟ + ویدئو

حالت مطالعه
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

آیا شما علاقه‌ای به داشتن دوربینی با کیفیت آیفون برروی ساعت هوشمند هستید؟

ساعت هوشمند اَرو (Arrow) مدعی اولین ساعت هوشمند دوربین، با چرخش 360 درجه است.

شکی در این نیست که با پیشرفت تکنولوژی دستگاه‌های هوشمند بیشتر و بیشتر و بیشتر متداول می‌شوند. می‌توانید دمای خانه را از طریق تلفن و از هرجا، با اتصال wifi کنترل کنیم. می‌توانید کلیدی که در انتهای جیب‌مان قرار داده فشرده و از شخصی مجازی مودبی، سوالی پرسیده و واقعا پاسخ هوشمندانه‌ای دریافت نماییم. (فرمانبر صوتی مانند سیری و کورتانا) می‌توانیم ساعت خود را نگاه کرده و دریابیم چه مقدار فعالیت فیزیکی داشته‌ایم. و همه این فناوری‌ها درون دستگاه‌هایی قرار می‌گیرند که قبلا به پوشیدن آنها عادت کرده‌ایم.

منطقی است که زمانیکه اپل بازار ساعت‌های هوشمند را به مرحله جدید برد، با افزایش شهرت ساعت‌های هوشمند، شرکت‌های دیگر نیز به سطح کیفیت آیفون بیاندیشند که به نظر می‌رسد خیلی دور از وقوع نیست.

ساعت هوشمند اَرو مدعیست اولین ساعت هوشمند با دوربین چرخان 360 درجه بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد. البته باید در نظر داشت که ساعت هنوز در مرحله پیش سفارش بوده و هنوز تصویری نمونه‌ای از دوربین آن منتشر نشده است.

اینکه دست خود را بالا برده و دکمه ای فشار دهید به نظر طبیعی‌تر می‌رسد تا اینکه چیزی از جیب خود خارج کرده، برنامه ای اجرا نموده و عکس بگیرید. به هر حال همیشه دوربین حرفه‌ای DSLR خود را به همراه نداریم بنابراین کاربرد دوربین با کیفیتی که داخل دستگاهی که با خود به همه جا می‌بریم کاملا بدیهی بوده علاوه بر اینکه ما در حال حاضر وقت زیادی را گوشی به دست می‌گذرانیم.

 

دوربینی با کیفیت آیفون برروی ساعت هوشمند هستید؟ + ویدئو
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم