معرفی ساعت دراگون، توربیلن 14 روزه سنتی پر زرق و برق از واشرون کنستانتین

حالت مطالعه
یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

معرفی ساعت دراگون، توربیلن 14 روزه سنتی پر زرق و برق از واشرون کنستانتین (Ornate Traditionelle 14 Day Tourbillon “Dragon”)

 

زمانی که چین موتور محرکه ترویج ساعت‌های لاکچری بود، ساعت‌های با موضوعیت اژدها نسبتا معروف بودند. اما سخت گیری ها برای کنترل فساد اقتصادی، پایانی برای هدیه‌های گرانقیمت برای مراجع رسمی بود. بازار ساعت‌های مرغوب در هنگ کنک از سال 2014 کساد شده و چنین ساعت‌هایی مانند برخی جانوران خزنده نایاب شده‌اند.

واشرون کنستانتین با ساعت توربیلن 14 روزه دراگون (اژدها)، ساعتی با تولید محدود به 8 عدد با صفحه و قاب تزئین شده، از موانع عبور است. این ساعت به رنگ سیاه شبق (ذغالی) و نقش یک اژدهای کنده کاری شده با دست، برروی صفحه آن قرار گرفته است. نقش اژدها و دو ابر کنار رقاصک از جنس طلای 18 عیار است.

مانند سایر ساعت‌های با طرح اژدها، اژدهای منقوش برروی این ساعت به رسم کاراکتر تاریخی منسوب به امپراتوری چین که از کاراکتر اژدهای 5 دست طلایی استفاده می‌نموده، با 5 عدد پنجه طراحی شده است.

تقریبا تمامی قسمت های ساعت از زه تا پهلوی قاب صورتی طلایی 42 میلیمتری ساعت نیز با نقش ابر کنده کاری شده است.

موتور کالیبر 2260 دقیقا مثل موتور مشابهی است که در بازار موجود است، می‌باشد: کوک دستی با قابلیت ذخیره 2 هفته ای، تحت لیسانس پواسون ژنو (Poincon de Geneve) یا نشان ژنو که مستلزم رعایت یک سری قابلیت‌های ظاهری و کاربردی است می‌باشد.

 

قیمت و دسترسی:

ساعت توربیلن 14 روزه کلاسیک دراگون (با کد رفرنس: 8900/R-B258) قیمتی معادل 411،200 دلار در سنگاپور به همراه مالیات دارد. این مبلغ معادل 302 هزار دلار است. همچنین این ساعت تنها در بوتیک‌های واشرون کنستانتین در آسیا در دسترس خواهد بود.

معرفی ساعت دراگون، توربیلن 14 روزه سنتی پر زرق و برق از واشرون کنستانتین
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم