گیره اندازه گیری دقت ساعت از برند فردریک کنستانت

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

گیره اندازه گیری دقت ساعت از برند فردریک کنستانت:

 

گیره تحلیل‌گر فردریک کنستانت (Fredrique Constant Analytics)، دستگاهی انقلابی است که دقت ساعت‌های مکانیکی را اندازه گیری میکند. با این گیره جدید و نرم‌افزار تحلیلگر SwissConnect کاربران می‌توانند دقت ساعت مکانیکی خود را اندازه‌گیری کنند. پیش‌تر چنین اندازه‌گیری‌هایی تنها توسط ساعت‌سازان و با ابزارهای حرفه‌ای امکان پذیر بود. دستگاه‌های اندازه گیری معمولا قیمت بسیار بالایی داشته و کار با آنها پیچیده است. اما با گیره آنالیزگر فردریک کنستانت صاحبان ساعت می‌توانند دقت ساعت را به سادگی و به صورت موثر با قیمتی مناسب اندازه‌گیری کنند.

نشان زرین یک ساعت، دقت آن است. هر ساعت مکانیکی یک چرخ بالانس دارد که مانند آونگ عمل می‌کند. هر بار تاب خوردن دقیقا یک ثانیه زمان می‌برد. اما اگر مکانیزم چرخ بالانس حتی به اندازه چند درجه خارج از وضعیت مطلوب باشد، دقت ساعت به هم خواهد خورد.

برای اندازه گیری ضربان قلب ساعت، گیره آنالیزگر باید روی ساعت قرار گرفته و کاربر می‌بایست برنامه  تحلیلگر SwissConnect را اجرا نماید که برای دستگاه‌های اندروید و iOS در دسترس می‌باشد. طی چند ثانیه تحلیل‌گر فردریک کنستانت دقت ساعت را اندازه گیری خواهد کرد. این دستگاه دقت ساعت‌های مکانیکی را با حداقل دقت 2 دهم ثانیه در هر روز اندازه گیری می‌کند.

یک اسیلوسکوپ می‌تواند شکل موج صوت را به صورت زنده نمایش دهد. نتیجه در یک نمودار ترسیم شده که برای مراجعات بعدی ذخیره می‌شود. همچنین تحلیل‌گر می‌تواند اندازه‌گیری‌های طولانی مدت برای مثلا 12 ساعت را ثبت و ذخیره نماید تا بتوانید تحلیل عملکرد دراز مدت ساعتتان را اندازه گیری نمایید.

 

 

تحلیل‌گر فردریک کنستانت از محدوده گسترده‌ای از فرکانس‌ها پشتیبانی کرده و تقریبا تمامی ساعت‌های مکانیکی بازار را پوشش می‌دهد.

 

تحلیل‌گر فردریک کنستانت همچنین امکان اتصال به سرویس‌های ابری را دارد. زمانی که کاربر ساعتی را اندازه‌گیری می‌کند، داده‌ها در حساب کاربری‌اش ذخیره می‌شود. امکان دنبال نموده میزان دقت در طول زمان از طریق پنل کاربری میسر خواهد بود. فردریک کنستانت کاربران را به مانیتور کردن کلکسیون ساعتشان و ثبت اندازه‌گیری‌های انجام شده دعوت می‌کند. این امر کاربران را قادر می‌سازد تا ساعت‌های خود را در طول زمان بررسی نموده و متوجه زمان نیاز به سرویس ساعت‌ها شوند. دلایل متعددی برای تغییر میزان دقت ساعت مکانیکی در طول زمان وجود دارد. به خصوص اینکه فنر بالانس می‌تواند قدرت ارتجاعی خود را از دست داده و به حالت اولیه خود یعنی فلز بازگردند. علاوه‌بر‌این قطعات ساعت با روغن روان‌سازی شده و زمانی که عمر روغن به پایان برسد سرعت قطعات مکانیکی نیز تغییر خواهد نمود.

زمانی که کاربر حساب شخصی خود را ثبت نمود، برنامه تحلیل‌گر، اطلاعات اندازه‌گیری را برروی فضای ابری ذخیره نموده و دسترسی به اطلاعات را از هر جا امکان‌پذیر خواهد نمود. زمانی که کاربر تلفن هوشمند خود را تغییر دهد، به راحتی می‌تواند نسخه پشتیبان تهیه شده را از حساب کاربری خود در فضای ابری برروی گوشی جدید خود بازنشانی کند.

گیره اندازه گیری فردریک کنستانت قابل تهیه از فروشگاه‌های رسمی این برند خواهد‌بود.

 

گیره اندازه گیری دقت ساعت از برند فردریک کنستانت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم