توربیلن آلین پروست از ریچارد میل، با ادومتر مکانیکی مخصوص دوچرخه‌سواران

حالت مطالعه
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

توربیلن آلین پروست از ریچارد میل، با ادومتر مکانیکی مخصوص دوچرخه‌سواران (Richard Mille Alain Prost)

 

ریچارد میل امروز ساعت توربیلن آلن پروست (RM 70-01) را عرضه نمود که ساعتی مخصوص برای آقای پروست و دیگر دوچرخه سواران است.

ساعت RM 70-01 یک ادومتر مکانیکی با یک غلتک شمارنده برای محاسبه مسافت کلی طی شده در یک سفر دوچرخه‌سواری به همراه دارد. شما می‌توانید با استفاده از دکمه فشاری در موقعیت ساعت 2، انتخاب کنید که به کدامیک از 5 رقم میخواهید دسترسی داشته باشید. با استفاده از دکمه فشاری واقع در موقعیت ساعت 10 می‌توانید به رقم دست‌یافته تغییرات اعمال کنید. همچنین شما می‌بایست مسافت طی شده در هر روز را به صورت دستی وارد کنید. غلتک کیلومترشمار توانایی نمایش تا 99،999 را دارد.

 

هزینه چنین ساعتی 815،000 دلار بوده و تنها 30 نسخه از آن تولید شده و به صورت ویژه در بوتیک‌های ریچارد میل در سراسر جهان عرضه خواهد شد. اگر فکر می‌کنید قیمت آن کمی بالا است، نگران نباشید؛ یک دوچرخه سفارشی ساز که با همکاری آقای آلین پروست و شرکت ریچارد میل توسعه داده شده و توسط دوچرخه ساز ایتالیایی کولناگو (Colnago) ساخته شده نیز به همراه ساعت ارائه خواهد شد. هر دوچرخه منحصرا با دست شماره‌گذاری و با رنگ‌های مخصوص ریچارد میل رنگ‌آمیزی شده است.

 

اگر می‌خواهید نزدیک به یک میلیون دلار را برای چنین تظاهری صرف کنید درحالی که می‌بایست خودتان به صورت دستی مسافت‌های طی شده را در کیلومترشمار ساعت وارد کنید، این ساعت را خریداری کنید.

 

 

توربیلن آلین پروست از ریچارد میل، با ادومتر مکانیکی مخصوص دوچرخه‌سواران
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم