با ساعت‌سازهای مستقل هالتر، بالورد چایکین و بکسی در سنگاپور آشنا شوید

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

با ساعت‌سازهای مستقل هالتر، بالورد چایکین و بکسی در سنگاپور آشنا شوید

 

نمایشگاه جوالوکس سنگاپور به مدت 10 روز  در امتداد فروشگاه خیابان اورچارد (Orchard) به جواهرات و ساعت‌های مرغوب اختصاص داده شده است. در کنار شرکت‌کنندگان گروه چهارنفره بین‌المللی AHCI – متشکل از ویانی هالتر (Vianney Halter)، لودویک بالورد (Ludvic Ballouard)، کنستانتین چایکین (Konstantin Chaykin) و آرون بکسی (Aaron Bescei) حضور دارد.

برند هالتر که فرانسوی‌الاصل بوده اما تولیداتش در سوئیس انجام می‌شود، قرار است ساعت دیپ‌ اسپیس (Deep Space) با تربیلون 3 محوره را معرفی کند. برند لودویک ساعت عجیب برعکسی را معرفی می‌کند که عقربه ساعت بین نشانگرهای ساعت حرکت نکرده و از یکی به دیگری پرش می‌کند.

 

 ساعت جوکر

 

از سوی دیگر این قاره ساعت کنستانتین چایکین که مقر اصلی آن در مسکو است، ساعت جالب جوکر (The Joker) را معرفی می‌کند. برند آرون بکسی، تنها ساعت‌ساز مرغوب از کشور هانگاری، ساعت زیبا و پرداخت شده گاتیک پریموس با تربیلن سه محوره (Gothic Primus) و ساعت دیگنیتاس را به همراه خود به نمایشگاه خواهد آورد.

جوالوکس (Jeweluxe) در سیویک پلازا (Civic Plaza) در مقابل شهر انجی آن (Ngee Ann) از 6ام اکتبر تا 15 اکتبر 2017 برگزار خواهد شد. ساعت‌سازان مستقل از 11 تا 15 حضور خواهند داشت. این نمایشگاه هرروزه از ساعت 12 تا 8 بعد از ظهر با ورودیه رایگان برگزار خواهد شد.

با ساعت‌سازهای مستقل هالتر، بالورد چایکین و بکسی در سنگاپور آشنا شوید
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم